Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Yeni bir mizah dergisi: Hacamat

Mizah dergilerine yeni bir tanesi eklendi. İlk sayısı 4 Mart 2015 tarihinde bayilerdeki yerini alan Hacamat Mizah Dergisi haftalık olarak yayınını sürdürecek ve her Çarşamba bayilerde olacak.

Giriş Tarihi: 7.3.2015 09:30
Yeni bir mizah dergisi: Hacamat
Derginin Yayın Yönetmeni Faruk Günindi yaptığı açıklamada Türk toplumunda doğal olarak birbirinden farklı kafaların bulunduğunu; ancak bu kafaların bazılarına acilen Hacamat yapmanın gerektiğini söyledi.
Hacamat'ın bu kafalarda anlayış ve düşünce sağlığını iyileştireceğini de sözlerine ekleyen Günindi Hacamat Mizah Dergisinin gündeme dair insanımızın özlediği çıkışlar yapacağını belirtti. Aynı zamanda Hacamat çizerlerinden olan Faruk Günindi Hacamat kelimesinin etkili, pratik ve sünnet bir tıbbi uygulamanın da ismi olduğunu, Hacamat Mizah Dergisinin iyileşmelere vesile olacağını umduklarını" söyledi.

Hacamat Mizah Dergisi'nin Yayın Danışmanı Asım Gültekin Charlie Hebdo olaylarından sonra Türkiye'de "yerli" duyarlıklara sahip, insanımızın değerlerine düşmanlık etmeyen haftalık bir mizah dergisinin eksikliğinin kendisini çok fazla hissettirmeye başladığını belirtti. Bu olayla ülkemizde mizah dergiciliğindeki tek tipleşmenin de açıkça görülür hale geldiğini söyledi. Hacamat Mizah Dergisi'nin mizah dergiciliğine "temiz kan" getirmek niyetinde olduğunu; insanımıza "kendisini sürekli yenileme ihtiyacını hissettirmek" istediklerini sözlerine ekledi.

Hacamat Mizah Dergisi her Çarşamba bayilerde.


BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yeni bir mizah dergisi: Hacamat
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN