Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Hugh Jackman, İstanbul şovunu erteledi

Hollywood ve Broadway'in yakışıklı oyuncusu Hugh Jackman, sağlık sorunları sebebiyle İstanbul'da düzenleyeceği şovu, ileri bir tarihe erteledi. Bilet alan seyircilerin ücretleri 19 Mart'tan itibaren iade edilecek.

Giriş Tarihi: 19.3.2015 01:11
Hugh Jackman, İstanbul şovunu erteledi
Hugh Jackman ses tellerinde kanama nedeniyle 3 gece daha yapması planlanan "An Evening with Hugh Jackman" gösterisini ileri bir tarihe erteledi.

Jackman'ın ekibi, 6 dansçı ve 32 kişilik bir orkestradan oluşuyor Jackman'ın ekibi, 6 dansçı ve 32 kişilik bir orkestradan oluşuyor

Amerika'daki doktoru Dr.Korovin ve İstanbul'daki doktoru Dr. Koçak'ın aldığı ortak kararla 2 hafta şarkı söylemesi yasaklanan ünlü ismin üzgün olduğu belirtildi.

Doç. Dr. Koçak, şunları söyledi:

"Hugh Jackman'ın ses teli muayenesinde, sol vokal kordda kanama saptanarak tedavi altına alındı. Sayın Jackman'ın ABD'deki doktoru ile ortak değerlendirmemiz ardından vardığımız sonuç, performansın devam etmesinin mümkün olmayacağıdır. Bu dönemde aktif kullanımı, ileride kalıcı ses teli hasarı yaratabilecektir. Ancak, tedavisi tamamlandıktan sonra gösterilerine kaldığı yerden devam edebilir.

Jackman, hayranlarına üzücü haberi Twitter üzerinden duyurdu Jackman, hayranlarına üzücü haberi Twitter üzerinden duyurdu

Ünlü aktör, şovun ertelenmesini şu sözlerle açıkladı:

"Merhaba. Size üzülerek şunu söylemek istiyorum ki... Sol ses telimde kanama olduğu tespit edildi. Doktorlarım İsmail Koçak ve Gwen Korovin'in tavsiyeleri üzerine, Zorlu Performans Sanatları Merkezi'ndeki şovumun geri kalanını iptal etmek zorunda kaldım. Önümüzdeki günler boyunca ses tellerimi dinlendirmek durumundayım. Bir yere ayrılmayın... Mümkün olan en kısa sürede İstanbul'a dönüp, bunu telafi edeceğim."

Hayranları konser girişinde kötü haberi alınca kapıdan döndü Hayranları konser girişinde kötü haberi alınca kapıdan döndü
İlişkili Haberler

BİLET ÜCRETLERİ 19 MART'TAN İTİBAREN İADE EDİLECEK

Bu arada, Zorlu Performans Sanatları Merkezi, bilet ücretlerinin 19 Mart tarihinden itibaren iade edileceğini duyurdu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Hugh Jackman, İstanbul şovunu erteledi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN