Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Hak- İş’ten Başkan Çelik’e Ziyaret

Giriş Tarihi: 2.10.2015 16:38 Güncelleme Tarihi: 2.10.2015 16:55
Hak- İş’ten Başkan Çelik’e Ziyaret
Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik HAK-İŞ Sendikası Mali Sekreter Yardımcısı Fahrettin Kütükçü’yü makamında ağırladı. 2 gündür ’da olduğunu ifade eden Kütükçü, “Gezdiğim her yerde Şehzadeler’in gerçekten de çok tertipli ve temiz bir şehir olduğunu gördüm” dedi.
Bir dizi İncelemelerde bulunmak üzere Manisa’ya gelen HAK-İŞ Sendikası Mali Sekreter Yardımcısı Fahrettin Kütükçü Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik’i makamında ziyaret etti. Yapılan ziyarette Kütükçü’ye, HİZMET-İŞ Sendikası Manisa Şubesi Başkanı Turan Karafil ve Yönetimi eşlik etti. Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik ile yerel seçimler öncesinde tanışma fırsatı bulduğunu belirten Kütükçü, “2014 yerel seçimlerinde değerli başkanımızla görüşme fırsatımız olmuştu. O günkü kısa sohbetimizin ardından başkanımızla iyi bir diyaloğumuz oldu. Bugün Manisa şubemizi ziyaret ettik. Bu vesile ile değerli belediye başkanımızı da ziyaret edelim istedik. Bizleri makamında kabul ettikleri için sayın başkanıma çok teşekkür ediyorum. 2 günden beri Manisa’da arkadaşlarımız bizi gezdiriyorlar. Şehzadeler’in çok temiz ve tertipli olduğunu gördüm. Şehzadeler ilçesinde yaptığınız çalışmalar da vatandaşlar tarafından takdirle karşılanıyor. İnşallah bu başarılarınızın devamını diliyorum.” dedi.
Yapılan ziyaretten ötürü HAK-İŞ Sendikası Mali Sekreter Yardımcısı Fahrettin Kütükçü’ye teşekkür eden Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik ise, “Öncelikle HAK-İŞ Sendikası Mali Sekreter Yardımcısı Fahrettin Kütükçü beye bu nazik ziyaretlerinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Kendisinin şahsım ve belediyemizin hizmetleri adına söylediği sözler bizi gururlandırdı. Sendikalar demokrasimizin vazgeçilmez unsurlarındandır. Emeğin emekçinin savunucuları olan sizlere bu görevlerinizde başarılar diliyorum.” diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Hak- İş’ten Başkan Çelik’e Ziyaret
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN