Ezgi ile Besim Hacıoğulları’nun mutluluğu

Giriş Tarihi: 2.10.2016
Ezgi ile Besim Hacıoğulları’nun mutluluğu

Doktor Ezgi Eryılmaz ve işadamı Besim Hacıoğulları Sheraton Hotel’de düzenlenen ve Ziynet Sali’nin sahne aldığı muhteşem bir geceyle evine girdi

Ezgi Eryılmaz ve Besim Hacıoğulları Sheraton Hotel'de düzenlenen ve Ziynet Sali'nin sahne aldığı muhteşem bir geceyle evine girdi. Rıdvan-Ümmü Eryılmaz çiftinin doktor kızları Ezgi Eryılmaz, sektörünün başarılı işadamı Turgut Hacıoğulları ve eşi Ersin Hanım'ın yine inşaat sektöründe hizmet veren oğlu Besim Hacıoğulları, Sheraton Hotel'de çok sayıda seçkin davetlinin katıldığı törenle dünya evine girerek, mutluluğa yelken açtı.

ZİYNET COŞTU, COŞTURDU
Çiftin nikâh akdini Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey gerçekleştirirken, şahitliklerini ise Ertuğrul Sağlam, Ceyhun İrgil, İsmail Hakkı Edebali, Zekeriya Birkan, Fatih Bakıcı ve Hüseyin Durmaz yaptı. Genç çiftin evlilik cüzdanını Besim Hacıoğulları'nın şahidi Ertuğrul Sağlam, gelin Ezgi Hacıoğulları'na teslim etti. Müzik dünyasının başarılı ismi Ziynet Sali, Ezgi-Besim Hacıoğulları'nın töreninde sahne alarak konuklara unutulmaz bir gece yaşattı. Sahnede renkli görüntüler sergileyen Ziynet Sali, hem eğlendi hem eğlendirdi. Pistin bir an olsun boş kalmadığı gecede düzenlenen havai fişek gösterisi de konukların ilgisini çekti. Gecenin ilerleyen saatlerine kadar süren düğün töreni ardından genç çiftin balayını geçirmek üzere Miami'ye gideceği belirtildi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ezgi ile Besim Hacıoğulları’nun mutluluğu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN