Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Vali Kılıç’tan Babalar Günü Mesajı

Giriş Tarihi: 21.6.2015 09:28 Güncelleme Tarihi: 22.6.2015 09:44
Vali Kılıç’tan Babalar Günü Mesajı
Valisi Necmeddin Kılıç, babalık duygusunun yeri doldurulamayan, değeri hiçbir şeyle ölçülemeyen, dünyadaki en yüce duygulardan biri olduğunu belirterek; “ Karşılıksız sevginin en güzel örneklerini veren babalarımız sonsuz bir sevgi ve özveri ile bizlere geleceğimize uzanan yolda rehberlik eden öğreticilerimizdir” dedi.
Yayınladığı mesajla Babalar Günü’nü kutlayan Vali Kılıç; “ Sevgi ve şefkatle, fikren ve bedenen sağlıklı nesillerin yetiştirilmesinde büyük bir sorumluluk üstlenen babalarımız, aile ve toplum hayatının temel direğini oluşturmaktadır. Taşıdığı büyük sorumluluğun ötesinde, bu sorumluluğa tüm varlığını adayan babalarımız dünyanın en güzel, en temiz, en masum duygularını taşırlar. Bu gün Dünyanın en zor ve ulvi görevlerinden birini üstlenmiş,hayatımızın her anında varlıklarıyla bize güç veren, iyiliğin, şefkatin, fedakârlığın ve koşulsuz sevginin timsali olan babalarımızın Babalar Günü’nü kutlamanın heyecanını ve mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.
Baba sevgisinin sevgilerin en büyüğü, en kıymetlisi olduğunu ifade eden Vali Kılıç; “ En değerli varlığımız, baş tacımız babalarımızın beklentisi ise sevgi ve saygıdır. Onları mutlu etmek, emeklerinin boşa gitmediğini göstermek, gurur duyacakları evlatlar olmak, babalarımız için en büyük armağandır. Babaların istediği tek şey hatırlanmak, çocuklarını sadece ihtiyaç duyduğu zamanlarda değil, her an yanlarında görmektir. Dolayısıyla Babalar Günü, babalarımıza verdiğimiz değeri, duyduğumuz sevgiyi ve yalnız olmadıklarını göstermek için önemli bir fırsattır. Bu duygularla, baş tacımız, değerli varlığımız babalarımızı sevgi ve saygıyla selamlıyor, sadece baba olan değil, yüreği babalık hisleriyle dolu olan tüm erkeklerin Babalar Günü’nü kutluyorum” diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Vali Kılıç’tan Babalar Günü Mesajı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN