Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kaymakam Ve Jandarma Komutanına Veda Yemeği

Giriş Tarihi: 23.7.2015 15:08 Güncelleme Tarihi: 23.7.2015 17:05
Kaymakam Ve Jandarma Komutanına Veda Yemeği
’deki görev süreleri dolan Toprakkale Kaymakamı Murat Uzunparmak ve İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Tayfun Dündar için veda yemeği düzenlendi.
Polisevindeki veda yemeğine Vali Kerem Al, Garnizon Komutanı Tankçı Kurmay Albay Şefik Atak, Belediye Başkanı Kadir Kara, Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Orhan Büyükalaca, Vali Yardımcısı Dr. Nail Anlar, İlçe Kaymakamları, İl Emniyet Müdürü Nurettin Gökduman, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Yanık, Osmaniye Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Murat Teke katıldı.
Vali Kerem Al, Toprakkale Kaymakamı Murat Uzunparmak ve İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Tayfun Dündar’a yeni görevlerinde başarılar dileyerek, "Toprakkale Kaymakamımız ve İl Jandarma Komutanımız ile Osmaniye’de birlikte uyum içinde çalıştık. Bugün kendilerine veda ediyoruz, yolları ve bahtları açık olsun. Kendilerine ve ailelerine sağlık ve mutluluklar diliyor, Osmaniye’ye verdikleri hizmetler nedeniyle teşekkür ediyorum" dedi.
Vali Kerem Al konuşmasının ardından Toprakkale Kaymakamı Murat Uzunparmak ve İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Tayfun Dündar’a günün anısına Osmaniye Valiliği şilti verdi.
Belediye Başkanı Kadir Kara ise Uzunparmak ve Dündar’a yeni görev yerlerinde başarı diledi.
Düzenlenen veda yemeği için teşekkür eden İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Tayfun Dündar ise 25 yılda 14 ayrı yerde görev yaptığını belirterek, "Allahaısmarladık demeye alışkın bir mesleğin mensubuyum ama Allahaısmarladık demek kolay olmuyor. Osmaniye’de görev yaptığım süre içerisinde çok değerli yöneticilerle uyum içinde çalıştık. Osmaniye’de görev yapmak, değerli yöneticilerimizle birlikte çalışmaktan her zaman mutluluk duydum ve çok şeyler öğrendim. Özellikle Sayın Valimizle birlikte çalışmaktan onur duydum. Bu nedenle buruk bir şekilde veda ediyorum. Kapım ve gönlüm yedi gün yirmi dört saat hepinize açık olacak" diye konuştu.
Toprakkale Kaymakamı Murat Uzunparmak da, Osmaniye’de yoğun ama güzel bir görev süresi geçirdiğini ifade ederek, "Özellikle Sayın Valimize bize göstermiş olduğu babacan tavırlar ve bizlere verdiği destek için teşekkür etmek istiyorum. Osmaniye’de görev yapmaktan mutluluk duydum. Çok güzel dostluklar kurduk. Herkese teşekkür ediyorum" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kaymakam Ve Jandarma Komutanına Veda Yemeği
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN