Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kimlere si uygulanır?

Giriş Tarihi: 21.1.2016 13:35

si kimler için uygundur?

HANGİ DURUMLARDA ŞİFA UYGULAMASI YAPILIR?

Yaşadığınız olayların sebep-sonuç ilişkisini yavaş yavaş algılamaya başladığınızı vurgulayan Sümbül Gök , doğallıkla çözüm üretmeye başlayabileceğinizi belirtiyor. Ruhsal sıkıntısı olanlar, vesveseli davranışlar, evhamlı olanlar, panik atağı olan insanlar, asabi davranışları olan ve psikolojik rahatsızlıkları olan kişiler rahatlıkla si yaptırabilirler.

Ayrıca bedeninde rahatsızlığı olanlar mesela, mide, kalp, dolaşım sistemi, prostat, kadın hastalıkları, migren , sırt boyun ağrıları , bölgesel ağrılar, kanser hastalarında ağrıların hafiflemesi, eklem ağrıları, MS, sara hastaları, şeker hastaları vs. olarak sıralayabiliriz.

Yani bir çok hastalıklarda yardımcı alternatif tıp olarak günümüzde de bir çok ülkede uygulandığı ve artık ülkemiz de yavaş yavaş insanların raağbet ettiği doğal şifa enerji çalışmaları uygulanmaktadır.

Kimlere şifa enerjisi uygulanır?

KİMLERE ENERJİ UYGULAMASI YAPILABİLİR?


Yeni doğmuş bebekten son nefese kadar herkese uygulandığını anlatan Bioenerji Uzmanı Sümbül Gök, hiçbir yan etkisi olmadığından bahsetti. Özelikle kanser hastalarının ağrılarının hafiflediği ve ruhsal sıkıntısı olup yıllarca kurtulamayanlar yöntemlerini denemektedirler. Özellikle de hamile bayanların yaşadığı hamilelik sendromu ve beden de birikmiş negatif enerjinin temizlenmesinde fayda sağlayabilmektedir.

Hem kendi ruh sağlığı için, hem de taşıdığı bebeğin hamilelik süresince rahat bir süreç geçirmesi sağlanabilir. Her hastalığın tedavisi mümkün Araştırıp doğru kişiyi bulmak gerek. Gerek şifa enerjisi, gerek bitkisel tedavi , masaj, hacamat, sülük gibi bir çok doğal tedavi yöntemi vardır ve günümüz modern tıbba yardımcıdır.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kimlere şifa enerjisi uygulanır?
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN