nedir?

Giriş Tarihi: 14.4.2016 11:51
E-nabız nedir?

, kişisel bilgilerinin yönetilebileceği, 'nin güvenilir kişisel kaydı sistemidir.

Sağlık Verilerinize Her Yerden Ulaşın

'a bilgisayarınızdan ulaşabileceğiniz gibi, IOS ve Android işletim sistemine sahip tüm akıllı cihazlarla da bağlanabilirsiniz. Böylece gittiğiniz farklı kuruluşlarında yapılan muayene bilgisi detayları, reçete ve ilaç bilgileriniz, farklı laboratuvarlarda yapılan tetkikler ile tıbbi görüntüleriniz ve bunların raporları gibi size ait daha birçok bilgisine her an, her yerde ulaşabilirsiniz.

Aile Hekimimden nasıl geçici şifre alabilirim?

e-Devlet şifreniz yoksa e-Nabız sistemine kaydolmak için aile hekiminize başvurabilirsiniz. Aile hekiminiz T.C. kimlik numaranız ve cep telefonu numaranızı sisteme kaydedecektir. Cep telefonunuza gelen doğrulama kodunu aile hekiminizle paylaştığınızda, e-Nabız sistemine giriş yapabileceğiniz geçici şifreniz ikinci bir kısa mesaj olarak gelecektir. Geçici şifrenizle e- Nabız sistemine giriş yapabilir, profilinizi oluşturabilirsiniz.

e-Nabız'da görünmeyen sağlık verilerim için ne yapmalıyım?

e-Nabız sisteminde göremediğiniz niz (muayene, rapor, reçete vb. bilgiler) varsa 184 ALO SABİM hattını arayarak destek alabilirsiniz.

Hangi sağlık tesislerindeki görüntülerime erişebilirim?

e-Nabız aracılığıyla tıbbi görüntülerinize erişebilmeniz için, gittiğiniz sağlık tesisinin Teletıp sistemine entegre olması gerekmektedir. Ziyaret ettiğiniz sağlık tesisi Teletıp sistemine entegre olmuşsa e-Nabız sisteminde bu sağlık tesisinden gelen tıbbi görüntülerinizi ve raporlarınızı görebilirsiniz.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
E-nabız nedir?
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN