Siverek’te İmar Revizyonu Çalışmaları

Giriş Tarihi: 22.7.2015 15:48 Güncelleme Tarihi: 22.7.2015 17:07
Siverek’te İmar Revizyonu Çalışmaları
Her geçen gün büyüyen şehir merkezindeki sorunların çözümü için başlatılan çalışmalar doğrultusunda yapılacak revizyon çalışmaları, ilçede faaliyet gösteren inşaat mühendisleri, mimarlar, müteahhitler ve sivil toplum kuruluşlarının katılımıyla gerçekleştirilen bir dizi toplantıyla şekillendiriliyor.
Siverek Belediyesi İmar ve Şehircilik Müdürlüğü tarafından düzenlenen toplantıda, ilçe genelinde yapılacak olan imar revizyonu ve ilave imar planıyla ilgili görüş alış verişinde bulunuldu.
Belediye Meclis Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıya, Siverek Belediye Başkanı Resul Yılmaz, Büyükşehir Belediyesi İmar ve Şehircilik Daire Başkanı Seyfettin Gencer, Belediye Başkan Yardımcıları, Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Büyükşehir Belediye İmar Komisyonu Üyeleri, Siverek Belediyesi imar komisyonu üyeleri katıldı.
Merkezdeki bina, araç ve yaya yoğunluğunun azaltılması için yeni ticari alt merkezleri ile cazibe merkezlerinin oluşturulması, trafik ve otoparkların çözümüne yönelik alternatiflerin ele alındığı toplantıların devam edeceği bildirildi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Siverek’te İmar Revizyonu Çalışmaları
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN