Ve kararını verdi!

Ünlü hacker grubu Anonymous da i yayınlamayı teklif etmişti.

Giriş Tarihi: 24.12.2014 12:03 Güncelleme Tarihi: 24.12.2014 12:05
Ve Sony kararını verdi!

Sony Pictures'ın olay i The Interview, yavaş yavaş gösterime hazırlanıyor. Kuzey Kore ile Amerika arasında bir krize yol açan, daha sonra gelen tehditler sebebiyle gösterimi iptal edilen filmin önümüzdeki günlerde dijital platformlar üzerinden yayınlanacağı bildirilmişti. Konu hakkında henüz bir netlik yok, ama filmin bazı larda gösterime girmesi de gündemde. Tüm gelişmelere bir de Anonymous isimli ünlü hacker grubunun talebini ekleyelim.

Sony'nin son dönemde hem maddi hem de manevi olarak büyük kayıplar yaşadığı ortada. Öte yandan, The Interview isimli film, belki de hiç olmayacağı kadar popüler hale de geldi. Hemen her gün bu film hakkında birçok haber yapılıyor ve bu da insanların filme olan ilgisini artırıyor. Filme hiç ilgisi olmayanlar bile şu an The Interview'ı merak ediyor.

Anonymous grubu, birkaç gün önce Twitter'da, "İki tarafta da yer almıyoruz, yalnızca biz de filmi görmek istiyoruz ve yakında siz de bize katılacaksınız, üzgünüz Sony" mesajını paylaştı. Bu mesajın ardından şu günlerde neler yaşanır bilinmez, ama bakarsınız olaya Anonymous da dahil olur ve filmi internetten yayınlarlar.

Bu arada Mashable'daki habere göre Sony, yeni yaptığı açıklamasıyla filminin Noel gününde 'daki birçok sinemada gösterime sokulacağını bildirdi. Bakalım bu gösterimlerin ardından neler yaşanacak...

Sony saldırısının ardından Kuzey Kore'de internet kesildi!

Mahmut Saral

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ve Sony kararını verdi!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN