'tan "Açık Fikirler" yarışması

Türkiye’nin bilişim gücü ,yaratıcı düşünceyi desteklemeye devam ediyor. Farklı cihazlarda kullanılan tüm farklı yazılım platformlarını desteklemeyi ana hedefi olarak belirleyen Microsoft, Microsoft Türkiye Azure bulut platformunda Android ve iOS mobile uygulama geliştirme yarışması “Açık Fikirler”i hayata geçirdi.

Giriş Tarihi: 23.2.2015 17:46 Güncelleme Tarihi: 24.2.2015 09:52
Microsoft'tan Açık Fikirler yarışması
Yarışma ile ilgili değerlendirmede bulunan Türkiye Bulut ve Rekabet Programları Genel Müdür Yardımcıs Onur Koç,"Microsoft olarak bulut stratejimizin en önemli parçası farklı cihazlarda kullanılan tüm farklı yazılım platformlarını desteklemek. Turkiye'de ve dünyada Microsoft Azure bulut platformu sadece Windows yazılım geliştiricilerin değil, iOS ve Android yazılım geliştiricilerinde kullandığı bir bulut platform haline geliyor. Bu, Microsoft'un değişen yüzü ve bizim için çok önemli. Bu amaçla düzenlediğimiz bu yarışmaya tüm iOS ve Android geliştiricileri bekliyoruz" dedi.

Uygulama geliştiricilerin 23 Şubat ve 23 Mayıs tarihleri arasında başvurulabildiği yarışmaya katılmak için Android veya iOS platformu kapsamında yazılan veya halihazırda bulunan uygulamanın servislerinin Azure'da host edilmesi gerekiyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Microsoft'tan "Açık Fikirler" yarışması
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN