artık Android'de

Twitter, popüler uygulaması ’un Android versiyonunu yayınladı.

Giriş Tarihi: 27.5.2015 10:46
Periscope artık Android'de
Yaklaşık iki ay önce iOS için yayınlanan uygulamanın Android versiyonunun temel özellikleri aynı ancak 'un Android için yenilikler yaptığını görmek mümkün.
Android için Google'ın material design prensiplerine bağlı olarak hazırlanan Pericope'un tasarım açısından iOS'ten ayrıştığı ilk göze çarpan farklılık. Bununla birlikte a ara vermek zorunda kaldığınızda, Periscope Android uygulaması kaldığınız yerden devam etmenizi kolay hale getiren bir özelliğe sahip. Örneğin canlı yayın izlerken arandığınız ya da mesaj aldığınızda kesilen yayını kaldığınız yerden izlemenizi sağlayan "tekrar başlat bildirimi" seçeneğini görüyorsunuz.
Uygulamanın özellikleri şu şekilde:

· Uygulama, Android kullanıcılarının yabancılık çekmeyeceği modern bir tasarıma sahip

· Android kullanıcıları bildirim ayarları üstünde kontrole sahip. Bu bildirimler, Twitter'da takip ettiğiniz biri Periscope'ta ilk kez aktif olduğunda "İlk Yayın Bildirimi", Periscope'ta takip ettiğiniz biri bir başkasının yayınını paylaştığında"Paylaşma Bildirimi" adıyla adlandırıldı.

· Android'deki Periscope, yayın izlerken sizi biri aradığında veya size biri mesaj attığında kesilen yayını kaldığınız yerden izlemenizi sağlayan "Tekrar Başlat bildirimi" seçeneğini sunuyor.

· Android'deki Periscope kaldığınız yerden devam etmenizi kolay hale getiriyor.

· Yayıncının herhangi bir dosya yüklemesine gerek kalmadan, replay'ler kayıta alınır. Bu da yayıncılara zaman kazandırır ve telefondaki değerli telefon haznesini korumanıza yardımcı olur.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Periscope artık Android'de
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN