Tubidy programı ile mp3 yükle

Giriş Tarihi: 4.4.2016 15:35 Güncelleme Tarihi: 4.4.2016 15:36
Tubidy programı ile mp3 yükle

Tubidy severlerin bir numaralı tercihi olmayı başardı.

severlerin ve şarkı indirmek isteyenlerin çok sevdiği ve kullandığı Tubidy uygulaması çok rahat kullanılıyor. Peki Tubidy ile nasıl mp3 indirilir, nasıl kullanılır? İşte ayrıntılar...

Müzikseverler, son dönemde mp3 dinlemek ve şarkıları ve bilgisayarlarına kaydetmek için Tubidy isimli programı kullanmayı tercih ediyor. Kolay kullanımı ve sınırsız müzik arşivi ile tercih sebebi olan program oldukça basit kullanılıyor.

MP3 dönüştürücü özelliği ile Youtube altyapısını kullanarak istediğiniz şarkıyı dinleme ve kaydetme olanağını sunan programa büyük bir rağbet oluşmuş durumda. Ayrıca youtubedaki videoları farklı formatlara da dönüştürebiliyorsunuz.

İstediğiniz türde şarkıyı rahatlıkla indirerek dinleyebileceğiniz program tüm bu işlemleri ücretsiz olarak sağlıyor. Kendi müzik listenizi de oluşturabileceğiniz program piyasadaki bir çok internet sitesinin de önüne geçmiş durumda. Fenomen olmaya doğru hızlı bir yolda ilerleyen Tubidy youtube'nin yanı sıra İzlesene'den de videoları dönüştürerek indirebiliyor.

Nasıl kullanılır?

Siteye ilk girdiğinizde kısa bir üyelik işleminin ardından arama butonuna istediğiniz şarkıyı yazarak aradğınızı kolayca bulacaksınız. Sonuçlar arasında seçiminizi yaptıktan sonra şarkıyı video olarak ya da mp3 olarak indirebileceğiniz seçeneklerden istediğinize tıklayarak kaydı tamamlayabilirsiniz.

Müziğin faydaları

Üzgün veya neşeli, ruh halimiz nasıl olursa olsun müzik her zaman en yakınımızdadır. Müzik, en üzgün anlarımızda bizi neşelendirebilir. Bazen de en neşeli anlarımızda, hüzünlü bir müzikle, yaşanmış kötü bir anımızı hatırlayıp üzülürüz. adamlarının yaptıkları araştırmalara göre, sevdiğiniz bir müzik parçasını dinlemek, beyinde bulunan "pozitif enerji ve hisleri" açığa çıkartıyor. Stres azalıyor ve kişi hem psikolojik açıdan hem de fiziksel açıdan daha iyi hissediyor. Müzik, eski zamanlardan bu yana birçok hastalığın tedavisinde son derece olumlu etkiler veriyor ve tedavinin vazgeçilmezleri arasında.

Müzik

Kalp-damar sistemine iyi geliyor. Sevdiğiniz müziği dinlerken kan damarları genişliyor. Psikolojik açıdan ferahlık sağlıyor. Hastalığa yakalanma riskini azaltıyor. Çocuklarda erken yaşta alınan müzik eğitimi; konsantrasyon yeteneklerini, hafızalarını ve toplum içindeki sosyal gelişimlerini güçlendirir. Müzikal yeteneklerini ortaya çıkararak özgüven sahibi bireyler haline gelmelerini sağlar. Mutlu çocukların öğrenme kabiliyetleri de artar. Müzik eğitimi alan çocuklar okuma ve yazmada, diğer çocuklara göre çok daha rahat ve başarılı olurlar. Bu çocuklar fonetik,diksiyon ve artikülasyon açısından çok başarılı olurlar. Müzik, çocuklarda matematik ve hafızayı güçlendirir. Çocuklarda duygusal zekanın (EQ) gelişiminde müziğin etkisi oldukça büyüktür. İngilizce parçalarla kelime dağarcıkları da gelişir.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Tubidy programı ile mp3 yükle
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN