Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kulaklık girişi yok diye iPhone 7’yi deldi

iPhone 7 çıktığı günden beri teknolojiseverleri etkisi altına almış durumda ve iPhone 7 için yapılan dayanıklılık testleri sosyal medyada en çok konuşulanlar arasına girdi. Bir iPhone 7 sahibinin ise kulaklık girişinin olmamasına tepkisi pes dedirtti.

Giriş Tarihi: 26.9.2016 15:08
Kulaklık girişi yok diye iPhone 7’yi deldi
Eylül ayının ilk haftasında tanıtılan iPhone 7 hakkında gelişmeler eylül sonu gelmesine rağmen hız kesmeden devam ediyor. iPhone 7 tanıtılırken kulaklık girişinin olmaması merakla iPhone 7'yi bekleyenler tarafından şaşkınlıkla karşılanmıştı. Kulaklık girişi olmayan iPhone 7'nin yanında Apple etkinliğinde Airpods adlı kablosuz kulaklıklar tanıtılmış, sosyal medyada Airpods hakkında çok da iyi olmayan bir çok yorum yapılmıştı. Tüm standart kulaklıkların herhangi bir aparat olmadan kullanılmasını engelleyen iPhone'un yeni modeline bir YouTube kullanıcısı alışlık olunmayan bir tepki verdi. iPhone 7'yi matkapla deldiği ve göstermelik kulaklık girişi açtığı anı video olarak kaydeden Youtube kullanıcısının bu saniyeleri milyonlarca kere izlendi.

KULLANICILAR İKİYE BÖLÜNDÜ

AirPods kullanıcıları heyecanlandırırken bir yandan da kimilerine göre yüksek olan fiyatı için eleştiriliyor. Kullanıcıların bir kısmı da AirPods'un kablosuz ve küçük olduğu için kolay kaybedilebilir bir cihaz olduğunu vurguluyor.

Apple yeni kulaklığını sitesinde şu sloganla tanıtıyor: AirPods kulaklıklara bakışınızı değiştirecek. Ne kabından çıkarsanız otomatik olarak iPhone'unuza bağlanacak. Ses otomatik olarak kulağınızda çalmaya başlayacak. Kulaklıkları çıkardığınızda de duracak.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kulaklık girişi yok diye iPhone 7’yi deldi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN