Türkiye'nin en iyi haber sitesi

JetPack'ler satışa çıkıyor

Bir dönemin rüyalarını süsleyen JetPack'ler seri üretime geçiyor. Şirketin yaptığı açıklamaya göre seri üretimine yakında başlanacak ve testleri tamamlanan JetPack'ler, 2017 yılının ilkbahar mevsimi itibariyle satışa sunulacak.

Giriş Tarihi: 15.11.2016 11:46 Güncelleme Tarihi: 15.11.2016 11:47
JetPack'ler satışa çıkıyor

Daha önceden JetPack'lerin prototipleri bulunurken ve böyle bir cihazı üretmek çok maliyetli bir durumken Avusturalyalı JetPack Aviation isimli firma, bu teknoloji harikası ürünleri seri üretime geçiriyor.

Şirketin yaptığı açıklamaya göre seri üretimine yakında başlanacak ve testleri tamamlanan JetPack'ler, 2017 yılının ilkbahar mevsimi itibariyle satışa sunulacak. Bu cihazı satın almak isteyen kişiler ciddi bir eğitime alınacak ve eğitim sonucunda JetPack kullanım izni alarak keyifle uçabilecek.

NE KADAR YÜKSEĞE ÇIKABİLİYOR

JetPack'ler her ne kadar olağanüstü bir teknoloji harikası olarak görünse de onların da bir sınırı var. JetPack Aviation firmasının 250.000 dolardan satışa sunacağı JetPack modeli 305 metre yüksekliğe kadar çıkabiliyor ve 10 dakika boyunca havada kalıyor. Ancak bu durum ortam koşullarına göre değişiklik gösterebiliyor.Kaynak: JetPack'ler satışa çıkıyor.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
JetPack'ler satışa çıkıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN