Türkiye'nin en iyi haber sitesi

4 güncellendi! Yeni yle birlikte 'te neler değişti?

, oyun konsolu 4 için yeni bir yayınladı. 460 MB boyutundaki yazılım paketinde bir takım yeni özellikler yer alıyor. İşte detaylar...

Giriş Tarihi: 9.3.2018 09:22
PlayStation 4 güncellendi! Yeni güncellemeyle birlikte PS4'te neler değişti?

Uzun süren beta sürecinin ardından oyun konsolları için yeni sistem yazılımı si yayınlandı. 460 MB boyutundaki sürüm 5.50 birçok yeni organizasyonel özellik, ekstra ebeveyn kontrolleri ve için yeni supersampling (süper örnekleme) seçeneğini beraberinde getiriyor.

DAHA İYİ GÖRÜNTÜ KALİTESİ SAĞLAYABİLİYOR

Supersampling sayesinde, PS4 Pro oyun konsolunuz 2K veya düşük çözünürlüğe sahip bir televizyona bağlandığında bile bazı oyunlarda daha iyi görüntü kalitesi sağlayabiliyor. Maalesef bu özellik standart PS4 modellerinde ise sunulmamakta. Yeni ebeveyn kontrolleri ise anne ve babanın çocuğun oyun oynayabileceği zamanları ayarlamasını ve çeşitli kısıtlamalar uygulayabilmesini sağlıyor.

SONY XPERİA XZ2 VE XZ2 COMPACT FİYATLARI

Plus aboneleri ise Kütüphane uygulamasında artık ayrı bir bölüm görecekler. Bu bölümde tüm PS Plus ücretsiz oyunlarını tek bir yerde tutabileceksiniz. Ek olarak, Satın Alınanlar sekmesinde artık oyunları ve uygulamaları saklamak da mümkün. Bu sekmenin iyi yanıysa örneğin eski betaları da buradan kaldırarak karışıklığı önleyebilecek olmanız. PlayStation VR (PSVR) oyunları da artık Kütüphane kısmında bir logo ile ayırt edilebilecek.

BİLDİRİMLER SİLİNEBİLECEK

Güncelleme sonrasında Bildirimler de artık silinebilecek. Ayrıca arka planı, takım logosunu özelleştirebileceksiniz. Mesaj konusu kapak fotoğrafını USB cihazdan herhangi bir görüntü ile değiştirebileceksiniz.

SONY'DE KAN DEĞİŞİMİ! YENİ CEO DUYURULDU

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
PlayStation 4 güncellendi! Yeni güncellemeyle birlikte PS4'te neler değişti?
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN