Türkiye'nin en iyi haber sitesi

En pratik tatil arkadaşları

Uçakta rahat uyumanızı sağlayacak bir yastık ya da rahatlatıcı bir maske... Seyahatlerinizde hayat kurtaracak pratik eşyaları yanınıza almayı unutmayın

Giriş Tarihi: 3.5.2015
En pratik tatil arkadaşları
Seyahatleriniz sırasında sıkıntılı durumlarla da karşılaşabilirsiniz. Belki gecikmelerden dolayı saatlerinizi havalimanında geçirmeniz gerekecek, belki gittiğiniz ülkede yol koşulları nedeniyle zorluk yaşayacaksınız... Kötü ihtimalleri de düşündüğünüzde seyahat için sizin işinizi kolaylaştıracak, pratik bazı eşyalara ihtiyacınız olacak.

Valizinizi takip edin


Hangi havayolu şirketini seçerseniz seçin özellikle aktarmalı uçuşlarda insanın içinde hep bir valizin kaybolması korkusu oluyor. Bu durumda yapmanız gereken en kolay şey valizinize bir mini takip cihazı yerleştirmek. Trackdot'ın bu iddialı sistemi, cep telefonunuzdan indirdiğiniz bir uygulamayla aktive oluyor ve siz de valizinizin durumu hakkında fikir sahibi olabiliyorsunuz.

Uyku tulumsuz tatil olmaz


Kim demiş uyku tulumları sadece kamp tatilleri içindir diye... Örneğin uçağınız rötar yaptı, havalimanında saatlerce beklemek durumda kaldınız. Uyku tulumunuzu açın, bekleme süresini keyifle geçirin...

Yastıklara sarılın


Uçakta, arabada, nerede olursanız olun bazen sadece kafanızı koyup uyumak istersiniz. Bu konuda Studio Banana'nın Ostrcih yastıkları tam bir fenomen... Kafanızı hatta ellerinizi bu sevimli yastığın içine sokup saatlerce rahat bir uyku çekebilirsiniz.

Maskeyle rahat edin


Tatil bir yandan keyifli ancak insanın evi dışında bir yerde huzurlu bir şekilde uyuması da her zaman çok kolay değil. Bu durumda maskenizi takıp uyumak size iyi gelecektir.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
En pratik tatil arkadaşları
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN