Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Lüksü yeniden yorumluyor

LUX Bodrum Resort&Residences, aldığı ödüllerle adından söz ettiriyor. MYC Partners Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Murat Akdoğan, otelin başarısının sırrını “İyi bir vizyon, birinci sınıf hizmet anlayışı, dinamik bakış açısı ve istikrar sürekliliği” olarak özetliyor

Giriş Tarihi: 2.12.2018
Lüksü yeniden yorumluyor
LUX Bodrum Resort&Residences, dünyanın en prestijli global organizasyonlarından World Luxury Hotel Awards 2018'de Luxury Villa Resort kategorisinde Avrupa'nın birincisi seçildi. Otel daha önce de 2015'te proje aşamasındayken saygın mimari tasarım ödüllerinden A'Design Awards Milano'da gümüş ödüle layık görülmüştü. 2017'de de İsviçre'de, World Luxury Hotel Awards'da Doğu Avrupa'nın en iyi lüks plaj oteli olmaya hak kazandı. Aldığı ödüllerle dikkat çeken otelle ilgili sorularımızı MYC Partners Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Murat Akdoğan yanıtladı.

LUX Bodrum Resort&Residences'ın öne çıkan özellikleri nedir?
- Geçen yıl 17 Haziran'da LUX Bodrum'da ilk misafirlerimizi ağırladığımız deneme açılışımızı yaptık. Başarının anahtarının; iyi bir vizyon, birinci sınıf hizmet anlayışı, dinamik bir bakış açısı ve istikrar sürekliliğinden geçtiğinin bilincindeyiz. Kısacası lüksü yeniden yorumladık.
83 bin metrekarelik alana yayılan otel, farklı kategorilerde 91 oda ve 77 özel villayı barındırıyor. Otelimiz kendini doğaya adapte eden modern tasarımı ve kendine ait özel koyunda 650 metrelik beyaz kum plajıyla da fark yaratıyor. Her evinin yanı sıra her odasından ve tüm sosyal alanlarından görülen deniz manzarası, ulaşım kolaylığı, doğayla iç içe atmosferi ile de öne çıkıyor.

HEDEF İLK BEŞE GİRMEK

Bu yıl wellness konusunu ön plana çıkarmaya hazırlanıyorsunuz. Bu alanda ne gibi etkinlikler gerçekleştireceksiniz?
- Otelimizi bir sağlık kliniği olarak da Avrupa'nın zirvesinde olma iddiasıyla önümüzdeki günlerde hizmete sunacağız. Bu sene 'wellness' konusuna işaret ederek, bilgi paylaşımına yönelik etkinlikler düzenleyeceğiz. Avrupa ve Uzak Doğu konseptlerini bir arada sunacağımız çalışmalarımız ile dünyanın ilk beş wellness kliniği içinde olma kararlılığındayız.

Otelde farklı organizasyonlar gerçekleştirme olanağı var mı?
- LUX Bodrum, açılışının ilk yılında bir Hint düğününe ev sahipliği yaptı. Düğünün bütçesi 3 milyon dolardı. Bodrum'da şimdiye kadar gerçekleşen düğünlerin en büyüğüne ev sahipliği yaptık. Ağustos ayının sonunda da dört günlük Lübnan düğününe ev sahipliği yaptık. Türk-Lübnan ortak organizasyonu ile düzenlenen bu ihtişamlı düğün için 60'a yakın ülkeden üst düzey misafirlerimizi ağırladık. LUX Bodrum Resort&Residences, aile ve dostlarınızla buluşacağınız akşam yemekleri, kutlayacağınız doğum günleri, özel anlarınıza tanıklık edecek evlilik teklifleri, nişan ve düğün organizasyonları için ideal mekan alternatifleri ile de tercih ediliyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Lüksü yeniden yorumluyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN