Son dakika haberi: İstanbul'da nikahta skandal olay! Gelin yere yığıldı | Video

Son dakika haberi: İstanbul'da nikahta skandal olay! Gelin yere yığıldı | Video
17.09.2020 | 10:58

Sıradaki

OTOMATİK OYNAT

Son dakika... İstanbul Şişli Evlendirme Dairesi'nde kıyılan nikah sırasında meydana gelen skandal olay salonu karıştırdı! En mutlu günlerini yaşayan çiftin nikah merasimi esnasında yaşanan skandal olayda gelin fenalaşarak yere yığıldığı analr görüntüleri ortaya çıktı. Bayılarak yere yığılan gelin karabaları tarafında ayağa kaldırılarak sakinleştirilmeye çalışıldı.

İstanbul Şişli Evlendirme Dairesi'nde nikah öncesinde çiftin akrabaları arasında çıkan tartışma büyüyerek kavgaya dönüştü. Gelin arbede arasında kalarak fenalık geçirdi. Sağlık ekipleri olay yerine gelerek geline ilk müdahaleyi yaptı.


İddiaya göre Şişli Evlendirme Dairesi'nde nikah kıymak için bir araya gelen çiftin yakınları arasında çıkan tartışma büyüdü. Kız ve erkek tarafındaki akrabalar arasında çıkan tartışma kısa sürede arbedeye dönüştü. Olayın ihbarını alan polis, çok sayıda ekip ile evlendirme dairesine geldi. Burada tarafları ayıran polis ekipleri kalabalığın da olay yerinden uzaklaşmasını sağladı. Bu sırada arbede yüzünden arada kalan gelin fenalaştı. Sağlık ekipleri evlendirme dairesine gelerek geline ilk müdahaleyi yaptı. Gelinin fenalaşarak yere yığıldığı daha sonra akrabaları tarafından bir yere oturtulmaya çalışıldığı anlar ise kameralara yansıdı.

SON DAKİKA