Eli sopalı kadınlar mekan bastı!

Arnavutköy'de,biri anaokulu müdiresi iki kadın ellerinde sopalarla yerini basarak terör estirdi. Kadınların baskın anı ve dükkanı dağıtmaları güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı.

Olay, dün sabah saat 10.30 sıralarında Arnavutköy İlçesi Eski Edirne Asfaltı Caddesi üzerinde bulunan, Derya Arslan isimli kadının sahip olduğu yerinde meydana geldi.
İddiaya göre Arnavutköy'de bulunan özel bir anaokulunun müdiresi ile anaokulunda hademe olarak çalışan kadın Derya Aslan'a ait işy erine geldi.Hademe kadın elinde sopa ile Aslan'ın dükkanda bulunan arkadışını tehdit ederken, anaokulunun müdiresi dükkanı dağıtmaya başladı. Raflarda ne var ne yoksa yere atan kadın, iş yerine adeta savaş alanına çevirdi. Bu sırada tehditler savuran her iki kadın, iş yerinde bulunan kadının tüm ikna çabalarına rağmen, dükkanı dağıtmaya devam etti.Dükkanı yerle bir eden kadınlar hızla olay yerinden uzaklaşırken,iş yerinde bulunan kadın hemen dükkan sahibi Derya Aslan'ı aradı. Aslan, iş yerine gelince karşılaştığı tablo ile şok oldu. Aslan , durumu hemen polise bildirdi.
Daha önce çocuğunu gönderdiği anaokulundan okul müdiresini tanıdığını ve çocuğunun bir öğretmen tarafından darp edilmesinin ardından çocuğunu oradan aldığını söyleyen Derya Arslan isimli iş yeri sahibi kadın, bunların olması için ortada hiçbir sebep olmadığını, neye uğradığına şaşırdığını söyledi.
Yaşanan olaya ilişkin konuşan Arslan, daha önce sosyal medya üzerinden paylaştığı bir paylaşım ile ilgili olabileceğini belirterek '' Ben iki sene önce çocuğumu o kişiye emanet etmiştim. Anaokulu sahibi çünkü kendisi. O merkezdeydi okulu. Ona emanet ettiğimde çocuğumu oradaki başka bir öğretmen darp etmiş. Darp ettikten sonra da oradaki başka bir öğretmen bana olayları anlatınca ben çocuğumu oradan aldım. Aldıktan sonra da tabi aramız da bozuldu kötü oldu. Arkadaşlığımız kesildi. Ondan sonra da böyle olaylar oldu. Geldikleri zaman yoktum dükkânda. Dükkân için alışverişe gideceğim için arkadaşıma emanet etmiştim. Yani gelmişler ellerinde sopayla arkadaşı da tehdit etmişler. Eğer ararsan seni de öldürürüz diye. Burada tabi yapacaklarını yapmışlar burası şu an buranın toplu hali. Sonra da burada yaptıklarını yapıyorlar öbür dükkâna gidiyorlar orayı da taşlıyorlar, ağza alınmayacak küfürler ediyorlar. Esnaf onları durdurunca onlar da geri gidiyorlar. Arkadaşım hıçkıra hıçkıra ağlayarak beni aradı. Ben de dedim ki baya bir erkek topluluğu çünkü bende gördüm attı bana resimleri sadece 2 bayan. Mevzu hiçbir şey yok arada bunları yapacak hiçbir şey yok, bir olay olmaması gerekiyor ama böyle oldu. Facebook 'da paylaştığım bir şeyi kendi üstüne alındı ki arkadaşım bile değil, tabi ki genel bir şey isim vermedim. Yani genel konuştum isim vermedim. Facebook da arkadaşım bile değil üstüne alınmaması bile gerekiyor. Görmemesi bile gerekiyor ama işte. Buraları bu hale getiren anaokulu sahibi oradaki öğrencilere nasıl davranıyordur merak ediyorum. Kendisi okul sahibi yanında gelen kişi de hademe yani okulun hademesi. Elinde sopa. En sonunda eline sopayı alıyor çok böyle kameralarda gözükmüyor ama camı indirmek için elinden geleni yapıyor ama cam inmiyor olmuyor. Yanındaki hademeyi çok tanımıyorum bilmiyorum bu olayda tanıdım ne yaptığını bilmiyorum ama koruduğu kesin'' dedi.
BASKIN ANI KAMERADA
Öte yandan iki kadının işyerini basma anı güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı. Görüntülerde ilk olarak eli sopalı hademe kadın içeri giriyor. Derya Aslan'ın arkadaşını tehdit etmesinin ardından anaokulu müdüresi kadın içeri giriyor. Dükkanın raflarından bulunan eşyaları yerlere atan kadın, etrafa bağırıyor. Dükkanın bütün raflarını yerle bir eden kadın aralıklarla işyerinde emaneten duran kadına tehditler savuruyor. Bu sırada eli sopalı hademede kadına sopa gösterererek tehdit ediyor. Ardından her iki kadın da dükkandan çıkarken, işyerinde bulunan kadın hemen dükkan sahibi Derya Aslan'ı arayarak gözyaşları içinde olayı anlatıyor.
EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
ARKADAŞINA GÖNDER
Eli sopalı kadınlar mekan bastı!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına " ; " koyunuz
BİZE ULAŞIN