Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Otogar girişinde kilometrelerce otobüs kuyruğu

Esenler Otagar’ı girişinde bayram dönüşünde yoğunluk başladı. Otobüsler, otogar girişinde kilometrelerce kuyruk oluştururken, duruma isyan eden yolcular ise valizlerini alarak yürümeyi tercih etti. Bayram tatilinin son gününde İstanbul'a dönüş çilesi de başladı. Uzun süren yolculukların ardından memleketlerinden İstanbul'a dönen vatandaşlar, otogarda yoğunluk oluşturdu. Bayram dönüşünde Esenler Otagarı’na girmeye çalışan otobüsler kilometrelerce kuyruk oluştururken, otobüsteki yolcular otogara ulaşabilmek için saatlerce bekledi. Duruma isyan eden bazı yolcular ise çareyi yürümekte buldu. Otobüsten bavullarını alan yolcular, otogara yürüyerek gitti.

Esenler Otagar'ı girişinde bayram dönüşünde yoğunluk başladı. Otobüsler, otogar girişinde kilometrelerce kuyruk oluştururken, duruma isyan eden yolcular ise valizlerini alarak yürümeyi tercih etti.
Bayram tatilinin son gününde İstanbul'a dönüş çilesi de başladı. Uzun süren yolculukların ardından memleketlerinden İstanbul'a dönen vatandaşlar, otogarda yoğunluk oluşturdu. Bayram dönüşünde Esenler Otagarı'na girmeye çalışan otobüsler kilometrelerce kuyruk oluştururken, otobüsteki yolcular otogara ulaşabilmek için saatlerce bekledi. Duruma isyan eden bazı yolcular ise çareyi yürümekte buldu. Otobüsten bavullarını alan yolcular, otogara yürüyerek gitti.
EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
ARKADAŞINA GÖNDER
Otogar girişinde kilometrelerce otobüs kuyruğu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına " ; " koyunuz
BİZE ULAŞIN