Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Oya Aydoğan son yolculuğuna uğurlandı

Ünlü oyuncu Oya Aydoğan, İstanbul’da son yolculuğuna uğurlandı. Aort damarının yırtılması sonucu gelişen süreçte beyninde ödem oluşan ve 59 yaşında hayata gözlerini yuman ünlü sanatçı için Cemal Reşit Rey Salonu’nda bir anma programı düzenlendi. Gözyaşlarının adeta sel olduğu programda Sevim Emre, tedavi gördüğü sırada Oy Aydoğan’a yazdığı mektubu okurken fenalık geçirdi. Oya Aydoğan'ın oğlu Gurur Aydoğan annesinin tabutu başında dua etti. Oya Aydoğan'ın tabutu başında Kur'an-ı Kerim okundu. Cenaze törenine çok sayıda seveni yakını ve ünlü sanatçı katıldı.

İLK TÖREN CEMAL REŞİT REY KONSER SALONUNDA DÜZENLENDİ!

Evinde patates kızarması yerken fenalaşan ve kaldırıldığı hastanede dün sabah saatlerinde hayatını kaybeden 59 yaşındaki Oya Aydoğan için ilk tören, Cemal Reşit Rey Konser Salonu'nda düzenleniyor.

OYA AYDOĞAN'IN OĞLU GURUR AYDOĞAN ANNESİNİN TABUTUNUN BAŞINDA DUA ETTİ!

Ünlü sanatçının konser salonuna getirilen tabutunun üzerine yakınları ve sanatçı dostları karanfil bıraktı. Ünlü sanatçının tabutuna sarılan sevenleri gözyaşlarına boğuldu. Oya Aydoğan'ın oğlu Gurur Aydoğdu ise annesinin tabutunun başında dua etti.

"KENDİNİ OĞLUNA ADAMIŞ BİR İNSAN. GÜZEL BİR İNSANDI"

Törene katılan ünlü sanatçı Nuri Alço, "Kendini oğluna adamış bir insan. Güzel bir insandı. Çok genç yaşta kaybetti. Hastanede başındaydık. Bir umut vardı ama beyin fonksiyonları buna yanıt vermeyince hayatını kaybetti. Bizim camiamız şok oldu" diye konuştu.

ULUS MEZARLIĞI'NA DEFNEDİLECEK!

Aydoğan, buradaki törenin ardından ikindi namazını müteakip Levent Camii'nde kılınacak cenaze namazından sonra Ulus Mezarlığı'nda toprağa verilecek.

OYA AYDOĞAN'IN SEVENLERİ YASTA

Tedavi gördüğü hastanede dün hayatını kaybeden ünlü sanatçı Oya Aydoğan, İstanbul'da son yolculuğuna uğurlanıyor.Sanatçının sevenleri cenaze töreninde göz yaşı döküyor.

BİR HAFTA ÖNCE GEÇİRDİĞİ RAHATSIZLIK SONUCU HASTANEYE KALDIRILMIŞTI
Bir hafta önce geçirdiği rahatsızlık nedeniyle yoğun bakıma kaldırılan ve dün sabah hayatını kaybeden ünlü sanatçı Oya Aydoğan'ın cenazesi, Cemal Reşit Rey Konser Salonu'nda düzenlenen anma törenin ardından vasiyeti üzerine Levent Camii'ne getirildi.

OYA AYDOĞAN ULUS MEZARLIĞI'NA DEFNEDİLECEK!

Aydoğan'ın cenazesi ikindi namazına müteakip kılınacak cenaze namazıyla Ulus Mezarlığı'na defnedilecek.

PATATES KIZARTMASI YERKEN FENALAŞTI
Evinde patates kızarması yerken fenalaşan ve kaldırıldığı hastanede dün sabah saatlerinde hayatını kaybeden 59 yaşındaki Oya Aydoğan'ın cenaesi Cemal Reşit Rey Konser Salonu'nda düzenlenen tören ardından Levent Afet Yolal Cami'ne getirildi.

YAKINLARI VE DOSTLARI TABUTUNUN BAŞINDA BEKLEDİ!

Ünlü sanatçının cami avlusuna getirilen tabutunun başında yakınları ve sanatçı dostları bekledi.

BÜLENT ERSOY, MÜJDE AR, KEREM ALIŞIK, NURİ ALÇO, GÖKHAN GÜNEY AHU TUĞBA, ORHAN GENCEBAY, SEVİM EMRE VE ÇOK SAYIDA SANATÇI KATILDI!

Bülent Ersoy, Müjde Ar, Kerem Alışık, Emrah, Nuri Alço, Gökhan Güney, Ahu Tuğba Orhan Gencebay, eşi Sevim Emre, Halil Ergün'ün yanı sıra çok sayıda sanatçı ve yakının katıldığı cenaze töreninde avlu hınca hınç doldu.

ULUS MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEK!

Aydoğan, ikindi namazını müteakip Levent Camii'nde kılınacak cenaze namazından sonra vasiyeti olan Ulus Mezarlığı'nda toprağa verilecek.

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
;
ARKADAŞINA GÖNDER
Oya Aydoğan son yolculuğuna uğurlandı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına " ; " koyunuz
BİZE ULAŞIN