Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Üç kız kardeş mutluluğa aynı anda "Evet" dedi

Muğla’nın Milas ilçesinde yaşayan 3 kız kardeş, gerçekleştirilen töreniyle aynı anda dünyaevine girdi.

Milas'ın Arslanyaka Mahallesi'nde geçtiğimiz ağustos ayında aynı gün nişan olan 3 kız kardeş, düzenlenen töreniyle aynı gün evlendi.
Arslanyaka'da yaşayan kız kardeş ve ablaları, alışık olmadığımız türden sıra dışı bir düğüne imza attı. Davetliler, ilginç düğünü cep telefonlarıyla kaydetti.
Gelinlerden; 24 yaşındaki paramedik Burçin Yaşar, İbrahim Zungur'la, 22 yaşındaki ikizlerden kuaförlük yapan Elçin, Kenan Döndü'yle, diğer ikiz kuaför Gülçin de Selçuk Kovancı'yla dünya evine girdi.
Davetlilerin ettiği 3 kız kardeşin düğünü, oldukça renkli geçti. Aynı anda doğup büyüyen kız kardeşler, düğünlerinde de hiç ayrılmadı.
Üç kız kardeşin babası İdris Yaşar, çocuklarının hiçbirini birbirinden ayırt etmediğini söyleyerek; üç kızının mürüvvetini de aynı anda görmek istediğini ve bunun gerçekleştiğini kaydetti.
Aynı anda büyüdüler, aynı anda evlendiler
Baba Yaşar, damat ailelerinin düğün görüşünü uygun gördüğünü belirterek kızlarına bir ömür boyu mutluluklar temenni etti.
Gelin olan kız kardeşler, gazetecilere yaptıkları açıklamada, "Üçümüzün düğünü babamın fikriydi. Nişanımızı geçtiğimiz ağustos ayında birlikte yapmıştık. Düğünümüzü de birlikte yapıyoruz. Bizi bu mutlu günümüzde yalnız bırakmayan tüm akrabalarımıza ve dostlarımıza teşekkür ediyoruz. Çok eğlenceli ve unutulmayacak bir düğün oldu." diye konuştular.
ARKADAŞINA GÖNDER
Üç kız kardeş mutluluğa aynı anda "Evet" dedi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına " ; " koyunuz
BİZE ULAŞIN