Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Neden sıra dışı?.. Yazacak şey çok...
Birkaçını sayalım:
Kendisini ziyaret eden İsrail Büyükelçisi'ne dedi ki: "İşgalcisiniz... Bebek katilisiniz."
Şehir merkezinde bir kadının ahırını yıktırdı... Kadın "ahırı olmayan ineği ben ne yapacağım" deyince... Başkan "ineği satın aldı."
Bir dükkân ısrarla "kaldırım işgali" yapıyordu... Başkan, gece yarısı "dükkânın tam önüne belediyenin iki kamyonunu" park ettirdi...
Lâstiklerini de indirtti... Dükkâncı
"on gün dükkânına giremedi." Bir daha kim "kaldırım işgaline" cesaret eder?
Bakırcılar Çarşısı esnafını uyardı: "Kepenkleriniz aynı renge boyansın." Esnaf uyarıyı dikkate almadı... Başkan bir gece "ekiplerini seferber etti, tüm kepenkleri boyatıverdi."
Rize'nin düşman işgalinden kurtuluşu kutlanıyordu... "Temsili kurtuluş töreninde" çocuklar "silah kullanınca..." Başkan eleştirildi...
Bakırcı kendini savundu:
"Düşmanı bale yaparak kovmadık, silâhla kovduk."
Fırıncılara "ekmeğin gramajını yükseltin" dedi... Fırıncılar itiraz edince "Trabzon'dan ekmek getirmeye" kalktı... Fırıncılar pes etti... Gramaj yükseldi.
Günün her saatinde sokakta yalnız gezer.
"Garibanın" yanındadır.

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu'na aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
YAZARA MAİL GÖNDER
BİZE ULAŞIN