Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Maalesef 2019'a da ardı ardına boşanma haberleri alarak başladık! Yeni yılın ilk günlerinde boşanan ile Osman Boyner'in şokunu atlatamadan başka bir boşanma haberi daha geldi! Bu seferki mutsuz evliliğin kahramanları, Martı Otel Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Emre Narin ile klinik psikolog ve başarılı yemek yazarı Cemre Narin… Çiftin evliliklerinin üzerinde kara bulutlar dolaştığını duymuş, ancak iki oğulları için belki evliliklerini kurtarabilirler diye yazmamıştım. Maalesef 17 yıllık evlilikleri, 2018'in son haftasında tek celsede bitmiş!

MUTLULUK SIRLARI İŞE YARAMADI
Internette sörf yaparken; 'ın 2006'da yayınlanmış, diri ve sağlıklı ilişki isteyenlere beş altın yöntem önerdiği bir röportajını okuyunca kendimi tuhaf hissettim! "Eğer, mutlu olmak istiyorsanız, her beş olumlu davranışa bir olumsuz davranış sergileyin" diyen Cemre Hanım'ın önerileri, maalesef kendi evliliğinde işe yaramamış!

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu’na aittir. Kaynak gösterilse veya habere aktif link verilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı ya da bir bölümü kesinlikle kullanılamaz.
Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
BİZE ULAŞIN