Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Geçen ay, "hayattan beklentilerimizin farklı olduğuna karar vererek ve üzülerek ayrıldık" dediği 19 aylık eşi 'den boşanan , ölümden döndü. İki gündür hastanede olduğunu öğrendiğim Demet Şener'i aradım. Karnında büyük bir ağrıyla acile kaldırıldığını söyleyen Demet Hanım, şimdi iyi olduğunu belirtip başına gelenleri anlattı.

"Evdeki yardımcım, su içtiğim bardağı yıkamak üzere mutfağa götürürken ortada gördüğü bir kürdanı içine atmış. Ben de sabah çocuklarla aceleyle çıkarken o bardağa su doldurup içtim. Hemen hastaneye koştum. Mideme saplanan kürdanı operasyonla çıkardılar. Çok şükür ki erken müdahale edildi" diyen Demet Hanım, şimdi iyi olduğunu söyledi. Bugün taburcu olacağını söyleyen Demet Hanım'dan geçen ay boşandığı eşi Cenk Küpeli'nin de ziyaretine geldiğini öğrendim. Görünmez kaza dedikleri bu olsa gerek; büyük geçmiş olsun.

KOÇ'UN SAHASINDA SONA YAKLAŞILDI

; merhum eşi 'un, kapanan İstanbul Golf Kulübü'nün sahasını, Riva'ya taşıma hayalini gerçekleştirmek için dört yıl önce kolları sıvamıştı. Ancak Caroline Hanım'ın Aralık 2017'de tanıtımını yaptığı, Aralık 2019'da çalışmalarının başladığı müjdesini verdiği saha, maalesef bir türlü bitmemişti! Mustafa Bey'in 21 Ocak'taki beşinci ölüm yıldönümüne yetişir diye düşünmüştüm ama o da olmamıştı. Caroline Hanım, önceki gün, özellikle kulüp üyelerinin akıbetini çok merak ettiği golf sahasından fotoğraflar paylaştı. Görünen o ki; bu yılın sonuna kadar Mustafa V. Koç Golf Sahası'nda top vurulmaya başlanacak. Hadi hayırlısı…

İSTANBUL'DA TURİST OLDULAR

Tarihi değerlerimizin ve kültür mirasımızın gelecek nesillere taşınmasını amaçlayan 7 iş kadını tarafından kurulan EPOS 7 Derneği üyeleri, önceki gün İstanbul'un tarihi Balat semtini gezdi. Derneğin kurucularından olan ve geçen yıl başkanlığa seçilen 'nın liderlik ettiği geziye, yönetim kurulu üyeleri Aslı Şen ve Yonca Ebuzziya da katıldı. Pandemi kurallarına uyarak, bir rehber eşliğinde Balat'ta tarihe yolculuk yapan dernek üyeleri, Fener Rum Lisesi'ni de ziyaret ederek gezilerini sonlandırdı.

ATA HAKKI İLE EVLİLİKLERİNİ PERÇİNLEDİLER

Mayıs 2018'de görkemli bir düğünle evlenen Cenk- Melis Ulukartal çiftinin 'cicim ayları' kısa sürmüş, geçen yıl Şubat'ta karakolluk olmuşlardı. Herkes, tehdit ve darp iddialarıyla birbirlerinden şikayetçi olan çiftin boşanacağına kesin gözüyle bakarken; onlar zoru başarmıştı! Öğrendim ki; evliliği, 'evcilik oyunu' gibi görenlere örnek olmalarını dilediğim çift, kurtardıkları evliliklerini bir bebekle daha perçinlemiş. Melis Hanım, iki yaşındaki kızları Melina'nın ardından, bu kez de ismini verdikleri oğullarını dünyaya getirmiş. Umarım evliliklerinde bir daha sorun yaşamazlar.

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu’na aittir. Kaynak gösterilse veya habere aktif link verilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı ya da bir bölümü kesinlikle kullanılamaz.
Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
SON DAKİKA