Türkiye'nin en iyi haber sitesi

’nın ‘Saniye’si , dizinin başarısı hakkında konuştu: Ekipteki herkesin kapasitesi çok yüksek ve kimse kapasitesinin altına düşmek istemiyor

Atv'de yayınlanan '' dizisinde 'Saniye' karakterini canlandıran , GÜNAYDIN'a konuştu...
'Bir Zamanlar Çukurova'nın izlenme rekoru kırmasının en büyük sebebi sizce ne?
Dizinin ilk gününden beri her şeyiyle kendimi aile şirketindeymişim gibi hissediyorum. Ekipteki herkesin kapasitesi çok yüksek. Herkes alanında çok iyi ve kimse kapasitesinin altına düşmek istemiyor. Bu da yapımcımızın başarısı, mükemmel bir ekip kurulmuş. Yoğun emek veriyoruz. Seyircimiz de sağ olsun her hafta birincilik hediye ediyor bize.

YAZAR EKİBİMİZ ŞANSIMIZ

'Saniye' nasıl ortaya çıktı?
'Saniye'yi, 'Bir Zamanlar Çukurova'nın en büyük şanslarından biri olan yazar ekibimiz yazdı. Ben de onlara olan hayranlığımı dile getirmek, seyirciye iyi hizmet vermek ve işime olan tutkumla bu karakteri detaylandırmak üzere bir yolculuğa çıktım. Tabii ki yazmayan hiçbir şeyi oynayamıyoruz ama yapımcılarımız ve yönetmenlerimiz bana öyle güvendi, beni öyle özgür bıraktı ki, bu bana büyük haz verdi. Teşekkürlerimi dile getirmek için 'Saniye'yi her gün daha büyük tutkuyla çalışıyorum. Çok ter akıttığım, çok onurlu büyük bir buluşma oldu seyircimizle.
Dizideki başka hangi karakterlerdi beğeniyorsunuz?
'Saniye' olmasaydı 'Demir Yaman'ı oynamak isterdim. Bence çok detaylı ve zor bir rol, çok da renkli. 'ın yorumunu da çok severek izliyorum.

Geçtiğimiz aylarda iki ödül aldınız...
Aynı yıl içinde iki farklı karakterle ödül almak kendime verdiğim büyük bir hediyeydi. Bu yıl 'ın yönettiği 'Nasipse Adayız' filmindeki 'Arzu' karakteriyle Adana Altın Koza Film Festivali'nde En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu Ödülü'ne layık görüldüm. ve 'nde 'Saniye' karakteriyle Yılın Yardımcı Dalda En İyi Kadın Oyuncu ödülünü aldım. Çok kıymetli hepsi benim için.
Bir karakterin oyuncunun üstüne yapışması hakkında ne düşünüyorsunuz?
Birine etiket yapıştırmak çok büyük tembelliktir ve bunu yapan kişinin kapasitesinin darlığını gösterir. Dünya hızla değişiyor. Karakterin oyuncunun üzerine yapıştığı yıllar çoktan geçti. Bir yapımcı oyuncunun bir süre oynadığı rolün aynısını kendi şovu için tercih ediyorsa, hazırlığını güzel yapamamış demektir ve o iş kötü olacaktır. Benimle çalışmak isteyen herkesin 'Bakalım Selin Yeninci projeme en yüksek katkıyı nasıl yapacak?' merakında olması ve bana güvenmesi önemli. Bu güven bana her yeni karakteri başarıyla oynatır zaten.

KADINLAR DIŞ
GÖRÜNÜŞLERİ YÜZÜNDEN ZULÜM GÖRÜYOR

Son yıllarda bazı kadın oyuncular kilolu olmaları nedeniyle kendilerine başrol verilmediğinden yakınıyor...
Özellikle kadınların, sadece kadın oldukları için zulüm gördüğü konulardan birine değinmen beni çok mutlu etti. 2015'ten beri dünyada bununla ilgili bir 'beden olumlama projesi var. Amaç; tüm bireylerin bedenlerine dair pozitif bir bakış açısı geliştirmelerini sağlamak. Şimdi bu hareket Body Neutrality (Beden tarafsızlığı) olarak devam ediyor. Bu hareketler arttıkça TV'deki beden algısının da değişeceğini düşünüyorum.

ADANA'DA AT
BİNMEYE BAŞLADIM

Adana'da günleriniz nasıl geçiyor, biraz anlatır mısınız?
Genelde setteyim. Sette olmadığım günler de odamda senaryoya çalışıyorum. Kalan vakitte doğa yürüyüşleri yapıyorum. Bisiklet kiralayıp parka çıkıyorum. Yeni insanlarla tanışıyorum. Odamda yeni şarkılar, filmler keşfediyorum. Bu yeni keşifler beni çok heyecanlandırıyor. At binmeye başladım, kesinlikle devamını getireceğim...

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu’na aittir. Kaynak gösterilse veya habere aktif link verilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı ya da bir bölümü kesinlikle kullanılamaz.
Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
SON DAKİKA