Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'Muhteşem Yüzyıl'ın yapımcısı Timur Savcı sonunda konuştu: "Artık Meryem yok, bundan sonra yola onsuz devam edeceğiz. Para için yaptı bunu... Sanki ona hak ettiği ücreti ödemiyormuşum gibi bir hava yaratıldı. Beni kamuoyu karşısında haksız duruma düşürdü. Bu işi en kısa sürede çözmek istiyorum."
Bu açıklamanın üzerine asıl soru şu olmalı: Timur Savcı kime yaptı bu açıklamayı? Dizinin set ekibine.
Meryem Uzerli'nin gidişi bütün gazetelere haber oldu, yazmayan yazar kalmadı ama Savcı basına tek bir cümle açıklamadı.
Sayın Savcı medyayı niye takmıyorsunuz, günlerce konuşulan bu kriz hakkında neden bir açıklama yapmadınız? Cengiz Semercioğlu, setten gelen fısıltıları duyup yazmasaydı, kimse öğrenmeyecekti düşüncelerinizi.
'
Muhteşem Yüzyıl' bu, internette yayınlanan kısa film değil! Memleket meselesi olmuş, Başbakan'ın bile hakkında konuştuğu bir dizi.
Sayın Savcı, hiç mi dünyayı takip etmiyorsunuz?
ABD'de, Avrupa'da bu tarz krizler çıktığında, yapımcılar en geç iki gün içinde herkesi bilgilendirir.
Birçok noktada haklı olduğunuz bir krizde, basın açıklaması yapmayarak haksız pozisyona düştünüz. Peki, bu önemli mi sizin için?
Şimdi hiç önemli değil, zirvedesiniz ama bir gün önemli olabilir!

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu'na aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
YAZARA MAİL GÖNDER
BİZE ULAŞIN