Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kişisel haritaların gücü, astrolojinin temel yapı taşı bugün sorumluluk gezegeni Satürn ile kavuşuyor. Karakterimizin bizi ne noktalara götürebileceğini düşünmek bir yana, sınırlarımızı aşacağımız günlere yavaş yavaş girerken kendimizden en yüksek verimi almak isteyeceğiz. Güneş'in Satürn ile olan bu kavuşumu bütün imkansızları mümkün hale getirebilecek türden.
Öğreten gezegen Satürn'ün Kova burcunda bilimi, uzayı, teknolojiyi, buluşları, insanlıkla kavuşturmak için 1050 gün boyunca bizlere ışık olacak, rehberlik yapacak! Güneş, Satürn'ün kalbinden geçerken de akidi başlatacak. Zaman hızlanacak, devinim alacak. Rasyonelliği, realistliği daha ön plana çıkarırken ataleti ve kararsız insanları yoracak.
Güneş, kaygılarımızı da temsil eden Satürn ile kavuşuyorken en çok da kariyer alanında hayatımıza sirayet eden noktalarda ağır basabilir. Örneğin,
İşinden yeni ayrılan kişiler iş bulma sürecine girmişken kaygının arttığı günler yaşayabilir.
İşleri zamanında yetiştirmek konusunda önceden plan yapmayanlar yöneticileri ile ters düşebilirler.
Aile içi ortaklıklarla kurulan işlerde maddi açıdan aynı fikirde olunmayan konular daha fazla ortaya çıkabilir.
Kendi işini kurmak isteyenler ise aceleci olmanın avantaj sağlayacağını düşünüp, henüz yoldayken yanılabilirler.
Buradan anlaşılan şu; Güneş'in Satürn ile kavuşum yapması, sıkışması olası olan konularda kaygının kaçınılmaz olduğunu bir kez daha vurguluyor. Ancak gök kubbe bu günlerde fazla düşünmenin kaygıyı getireceğini vurgulayacak.
Hayata dair ne düşünüyorsak bir an önce yapma hissini yavaş yavaş bıraktığımızı hissedeceğimiz günlere adım atacağız Güneş Satürn kavuşumu ile… En önemlisi de zamanı doğru kullanmak isterken aceleci olmaktan uzak durmak isteyeceğiz. Bir kere Satürn'ün doğasında vardır zamanı acele ile kullanmamak. Dolayısıyla Güneş'le kavuşum yapan Satürn'ün etkilerini sosyal yaşantımız bir yana çoğu alanda hissedeceğiz. Bugünden itibaren zamanı da daha verimli kullanmak isteyeceğiz. "Ne kadar ekmek, o kadar köfte" günleri geldi.
Astroloji sisteminin kalbi Güneş, sorumluluk gezegeni Satürn ile kavuşum yaparken sağlığımıza karşı ihmalkâr davranmamamız gerektiğini hatırlatacak bizlere. En çok sınanabileceğimiz sağlık sorunları ise;
Cildimizdeki sorunlar gündeme gelebilir.
Hareketsizliğin doğurabileceği eklem ağrıları çekilmez hale gelebilir.
ve safra kesesindeki hassasiyet daha çok hissedilebilir.

ASTRO GÜNDEM

Güneş-Satürn kavuşumu; "Dünya sokağa dökülmeye başlıyor!" dedirtecek. Bu kavuşum ile beraber dünyada eş zamanlı görünen kolektif hareketlere şahitlik edebiliriz. Sivil toplum kuruluşları daha fazla ön plana çıkarken ülke yönetimleri ile ters düşebilirler. 28 Ekim 1955 doğumlu Akrep burcu Bill Gates'in kendisine şehir kurmaya kalktığını duyacağız.

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu’na aittir. Kaynak gösterilse veya habere aktif link verilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı ya da bir bölümü kesinlikle kullanılamaz.
Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
SON DAKİKA