Türkiye'nin en iyi haber sitesi

İbrahim OKUMAMIŞ: Hasta öldü…

Giriş Tarihi: 7.3.2013
Geçtiğimiz hafta Antalya Büyükşehir Belediyespor ile ilgili yazdığım yazıda ağır eleştiri yaptım.
Fakat o kadar yaşanana rağmen üstüne alınan çıkmadı. Yine hafta sonunda takım kendi sahasında Olin'e yenildi ve ateş çemberinin içinde kaldı.
Şöyle geçmişi bir hatırladım ve gazete sayfalarına göz atıp yöneticilerin ne dediklerine baktım.
Koltuğa yapışıp kalan bir yönetici diyor ki, "Eğer biz takımı Antalyaspor'a devredersek seçmenlerimize ne deriz, nasıl anlatırız?" Peki şimdi ben soruyorum, "Şimdi bu durumu Antalyalılara nasıl anlatırsınız?" Bırakın anlatmayı, eveleyip gevelemeyi de siz sponsorların aldığı ve haciz edilen bir televizyona sahip çıkamayışınızı anlatın yeter!
Bana göre bu işin sonu yok.
Hasta ölmüş ama ameliyat çok başarılı geçmiştir! Gelelim Antalyaspor'a ve taraftarlarına.
Gaziantep'e gol olup yağan kırmızı- beyazlıların hafta sonundaki maçında Hasın Akıncıoğlu'na yönelik çirkin ve mesnetsiz tezahüratlara çok üzüldük. Hoş olmadı açıkçası.
Zincirin en güçlü halkalarından birisidir taraftar.
Eyvallah...
Antalyaspor'un kötü günlerinde son dakikaya kadar verdikleri destekle başrolde oldukları için fazlasıyla hak ediyorlar teşekkürü ve övgüyü. Ama eleştirilmeyecekleri anlamı da çıkarılmamalı. Bunu da pas geçmeyiz. Dahası nı da yazmak mümkün, ama zülfiyare dokunur. Amacımız kırmadan dökmeden doğruları söylemek... Birincisi küfür. Dünya şehrinin insanlarına yakışmıyor. Hele de analara yapılan küfürler. Ne taraftarlıkla ne de insanlıkla bağdaştırılabilir. Akıncıoğlu'nu seversiniz ya da sevmezsiniz, yönetim şeklini beğenir ya da beğenmezsiniz...
Ama küfür edemezsiniz arkadaş.
Bu delikanlıca bir davranış değil.
Gaziantepspor maçında takım 1-0 önde ve rakip beraberlik golünü atıyor, siz onu alkışlayıp basıyorsunuz sinkafı!
Takım gol olup yağıyor destek vereceğiniz yerde yönetimi istifaya çağırıyorsunuz.
Taraftar yönetimin değil takımın taraftarıdır benim bildiğim. Peki yapılan doğrumu? Maalesef yanlış ve Antalyaspor taraftarına da hiç yakışmıyor üstelik. Hele hele o gencecik kızları sahaya ite kaka atmak ta neyin nesi?
Herkes aklını başına alsın ve bir kez daha sakin kafayla düşünsün. Çünkü takım dirilmiş, ilk yarıdaki günlerine geri dönmüş ve Avrupa'ya uzanmaya ramak kalmış.
Yoksa sizde tıpkı Büyükşehir Belediyespor gibi hastayı öldürüp ameliyat başarılı geçti mi diyeceksiniz?

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İbrahim OKUMAMIŞ: Hasta öldü…
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN