'Kapalı Pazar için yer yok'

Giriş Tarihi: 7.6.2013
MURATPAŞA Belediye Başkanı Süleyman Evcilmen, Şirinyalı Mahalle Muhtarı Hakan Kurt ve Demircikara Mahalle Muhtarı Ayşe Peçen'i ziyaret etti. Muhtarlara Muratpaşa ilçesinin 56 mahalle muhtarının yer aldığı fotoğraf albümü hediye eden Evcilmen, istek ve talepleri dinledi. Şirinyalı Muhtarı, kapalı pazar talebinde bulunurken, Demircikara Muhtarı, yapılan yatırımlardan dolayı Başkan Evcilmen'e teşekkür etti.
YER GÖSTERİN
Şirinyalı
Mahallesi Muhtarı Kurt, Şirinyalı mahallesinin kapalı pazar yerine ihtiyacı olduğunu mahallelilerden bu yönde yoğun talep aldığını dile getirdi. Bunun üzerine Başkan Evcilmen, "Şirinyalı'da kapalı pazar yeri yapacağımız yer bulun bana yarın kazmayı vurduracağım. Ben de çok istiyorum. Ancak Şirinyalı'da bir tane boş alan yok. Eğer vatandaşlar tapuları yine onlarda kalmak üzere muvafakat ederlerse hemen çalışmalara başlarız" dedi.
TEMİZ KENT İÇİN

Demircikara Mahalle Muhtarları Ayşe Peçen ise uluslararası bir proje olan Değirmenönü Restorasyon Projesi'nin uygulandığı mahallesinden övgüyle söz ederek, çevre düzenlemeleri ile temiz bir kent yarattığı için Başkan Evcilmen'e teşekkür etti. Peçen, mahallesinin geri dönüşüme atık kazandırma konusunda yarış içinde olduğunu dile getirdi. 8 Haziran'da yeni bir süreç başlayacağını söyleyen BaşkanıSüleyman Evcilmen, "20 pilot mahallede uyguladığımız projeyi 30 pilot mahallede uygulayacağız" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'Kapalı Pazar için yer yok'
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN