Akkaya: Ustalık dönemine hazırız

Ak Parti tarafından yeniden aday gösterilen Burdur Belediye Başkanı Akkaya, 10 yılda hizmet çıtasını yükselttiğini belirterek 3. döneme hazır olduğunu bildirdi

Giriş Tarihi: 18.12.2013
Ak Parti tarafından yeniden belediye başkanlığına aday gösterilen Burdur Belediye Başkanı Sebahattin Akkaya, 10 yıllık sürede Burdur'da yerel hizmetlerin çıtasını yükselttiklerini söyledi. Akkaya, Ak Parti İl Başkanlığı'nda düzenlediği basın toplantısında, yükünün zor ve ağır olduğunu belirterek, verilen görevi layıkıyla yerine getirmeye çalışacağını ifade etti.

ÜÇÜNCÜ KEZ YETKİ İSTİYOR
2004 ve 2009 seçimlerinde halktan aldığı yetkiyle Burdur'da belediye başkanlığı görevini yürütme onurunu yaşadığını belirten Akkaya, "Üstüne şimdi de Başbakanımızın üçüncü dönem fırsatını ifade eden ve siyaset literatürümüze kazandırdığı 'ustalık dönemi' için halkımızın karşısına çıkmaya hazırlanıyoruz" dedi.

HİZMETTE ÇITAYI YÜKSELTTİK

Burdur sevdalıları olarak kente büyük hizmetler kazandırdıklarını ifade ederek Başkan Akkaya, "Bir nevi derlenme, toparlanma süreci olarak adlandırılabilecek bu 10 yıllık sürede Burdur'da yerel hizmetlerin çıtasını yükselttik. Halkımız bizden, bugün geldiğimiz noktada daha iyisini, daha fazlasını bekliyor. Üçüncü dönem formülasyonunu halkımızın bu talepleri üzerine kurgulayacağız. Yeni dönemdeki vaatlerimizi, işte bu temel üzerine şekillendirerek, 10 yılın bilgi birikimiyle yaptıklarımızın üzerine yeni hizmetler koymak istiyoruz" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Akkaya: Ustalık dönemine hazırız
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN