Parkeler Avrupa'dan

Gazzotti, Chene, Meister ve Chapel gibi Avrupa'nın en kaliteli parke markaları Baras Yapı farkıyla Antalyalılar ile buluşuyor

Giriş Tarihi: 27.12.2014
Parkeler Avrupa'dan
Avrupa'nın en kaliteli markası Gazzotti, Baras Yapı farkıyla Antalyalılarla buluştu. Masiften lamineye, marküteriden bordüre kadar çok geniş ürün ve ağaç çeşitliliğine sahip olan Gazzotti Parke, her zevke uygun çeşitleri ve yüksek üretim kapasitesi ile dikkat çekiyor. İtalya'nın önde gelen markalarından biri olan Salis, tamamı el yapımı olan serileri ile dikkat çekiyor. 50 yılı aşkın süredir, en az 250 yıllık meşeler, hiçbir kimyasal kullanılmadan ahşabın kendi yağı ve özsularının emdirilmesi ile işlenebilir hale getiriliyor. Fransız masif ve lamine meşe zemin kaplamaları uzmanı olan Chene ürünleri, farklı yüzey alternatifli çarpıcı ürünleri ile Baras Yapı'da fark yaratıyor.

WİCANDERS KONFORU

Baras Yapı, Wicanders ile yüzyıllardır bilinen mantarın parkede kullanımından doğan konfor ve pratikliği buluşturuyor. Mantar; ısı, ses, vibrasyon ve nem yalıtımlarındaki en yüksek avantajları sağlayan tek ürün.

MEISTER DOĞALLIĞI
Tamamı doğal malzemeler kullanılarak üretilen Meister lamine parkeler, nem oranını dengeleyip, sağlıklı bir yaşam alanı sunuyor. Farklı ürün ölçüleri, ağaç cinsleri, yüzey ve cila çeşitleri sayesinde müşterilere geniş bir ürün yelpazesi sunuyor. Meister ürünlerinin tamamı üstün Alman teknolojisi ile çevreye zarar vermiyor.

HOLLANDALI MARKA CHAPEL
Hollanda'nın öncü parke firmalarından olan Chapel Parke; doku, renk ve yüzey farklılıkları ile dünyada tercih edilen markalar arasında yer alıyor. Tamamı meşe ağacından imal edilen ve çoğunluğu manuel el işçiliği ile üretilen parke çeşitleri, doğal ürün tercih edenler için geniş bir yelpaze sunuyor. Bu önemli dünya markası da Baras Yapı'da arza sunuluyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Parkeler Avrupa'dan
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN