Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'a teşekkür

Okurlarına Hz. Muhammed'in hayatını anlatan iki kitap, Kuran-ı Kerim ve meali ile Ariflerin Satrancı'nı veren 'a Antalyalı okurlardan 'teşekkür' yağdı

Giriş Tarihi: 13.5.2015
Sabah'a teşekkür
'ın okurlarına sunduğu 'Ramazan Seti' Antalyalı okurlarda büyük heyecan yarattı. Sette yer alan Kuran-ı Kerim ve Meali, Hz. Muhammed'in Hayatı, çocuklara İslamiyet'i ve Hz. Muhammed'i sevdirmek için hazırlanmış olan 'Canım Peygamberim' isimli kitap ve 800 yıllık geçmişi olan Ariflerin Satrancı, okurlardan büyük ilgi gördü. Okurlar Ramazan öncesi verilen bu anlamlı hizmet için SABAH gazetesine teşekkür etti. İşte Antalyalı okurların görüşleri:

Erdal Yalnız (Emekli):


Ramazan için geri sayım gibi oldu bu kampanya. Kuponları toplayacağız, Kuran-ı Kerim'i alacağız, bir bakmışız mübarek Ramazan ayı gelmiş.

Meral Saylık (Memur) ve Kutay Karhan Saylık:


Kuran-ı Kerim hediyesi çok doğru bir kampanya. Özellikle yeni nesle Kuran-ı Kerim sevgisinin aşılanması çok önemli.

Dilek ve Ufuk Sarı: (Restoran işletmecisi):


Her sabah güne SABAH ile başlıyoruz. Aboneliğin avantajı, promosyonlarda da ortaya çıkıyor. Beklemeden Kuran-ı Kerim'i alacağım. Hem de hiç kupon biriktirme zahmetine katlanmayacağım.

Ayşe Ulusarıkaya (Mermer İhracatçısı):


Gazeteye abone olduğum için promosyon ürünler ile ilgili kupon toplamama gerek kalmayacak. Mübarek Ramazan ayına girmeden Kuran-ı Kerim'i alacağım. Manevi bir ayda çok yerinde bir çalışma. Teşekkürler SABAH.

Mehmet Karabulut (Esnaf):


Esnafın misafiri çok oluyor. SABAH abonesi olduğumdan beri misafirim de arttı. Gazete okumaya bize geliyorlar. Kampanya da çok güzel. Herkesten önce biz Kuranı Kerim'e kavuşacağız. Herkesin evinde olması gereken bir şey.

Resul Toprak (İşçi) ile Ahmet ve Merve Toprak:


Kampanya çok doğru. Dinin yeni nesle öğretilmesi için Kuran-ı Kerim yegane kaynağımız. SABAH gazetesine teşekkür ediyoruz. Kampanya vesile olur, çocuklarımıza Kuran-ı Kerim'i okuturuz.

Bilal Selçuktekin (Emekli)


Ramazan havasına kampanya sayesinde şimdiden girdik. Keşke herkes aynı çalışmaları yapabilse. Emeği geçen herkesi yürekten kutluyorum.

Gökhan TAŞ (Satış Temsilcisi):


Ramazan öncesi böyle bir çalışma çok önemli. Ramazan ayının ruhuna hitap eden ve maneviyatı yüksek bir çalışma. Saban Gazetesi'nin bu tür çalışmalarını sürekli takip ediyorum ve çok memnunum. Çünkü diğer gazetelerin verdiği promosyonlara bakıldığı zaman bizim aile ve toplum yapımıza en uygun çalışma bu tür çalışmalardır. Her Türk ve Müslüman'ın evinde olması gereken bir eser. Teşekkürler Sabah.

Hakan Saylık (Yönetici):


Ramazan ruhuna çok uygun bir hediye. Teşekkür ediyoruz. Bu tür çalışmalar sayesinde manevi değerlerimizi unutmuyoruz.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Sabah'a teşekkür
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN