Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Jaws'ın senaristinin 'sağlık' teşekkürü

Giriş Tarihi: 19.12.2015
Jaws'ın senaristinin 'sağlık' teşekkürü

Antalya Film Festivali Jüri Üyesi ABD'li ünlü senarist ve yönetmen Gottlieb'in, Antalya'da bulunduğu sırada hastalanarak tedavi olduğu ortaya çıktı

52. Antalya Film Festivali'nde Uluslararası Yarışma Jürisi üyelerinden ABD'li ünlü senarist ve yönetmen Carl Gottlieb'in, Antalya'dayken hastalanarak tedavi olduğu ortaya çıktı. Steven Spielberg imzalı, sinema tarihinin en ünlü gerilim filmlerinden Jaws serisi ile Steve Martin'in başrolünü oynadığı komedi klasiği Ahmak'ın senaristi ve efsane Caveman'ın yönetmeni olan Amerikan Yazarlar Birliği Genel Sekreteri Carl Gottlieb, festivalin yoğun temposunda hastalanınca tedavi için Antalya Yaşam Hastanesi'ni tercih etti.

ÖVGÜ SÖZLERİ
Tedavi sonucu sağlığına kavuşan Gottlieb, ülkesine döndükten sonra, sağlık turizminde önemli atılımlar yapan Yaşam Hastanesi ile ilgili duygularını gönderdiği teşekkür mektubunda şu şekilde ifade etti: "Oldukça temiz ve modern olan bu hastane aynı zamanda iyi yetişmiş ve her zaman ulaşabileceğimiz çift dilli personeliyle Amerika'daki benzer herhangi bir tesisle de kolayca karşılaştırılabilir. Bu kişiler sadece Türkçe ve İngilizce'yi (Ayrıca Rusça, Almanca ve Fransızca) iyi kullanmakla kalmayıp iki dilde de tıbbi terminolojiyi anlayabiliyorlar. Bizi karşılayan yetkilinin İngilizcesi mükemmeldi. Gelir gelmez muayene oldum. 10 dakika içerisinde tam sonuçlarıyla kan testim hazırdı (kan alımından laboratuvar sonuçlarına kadar). Bana medikal raporumun tam bir kopyası teslim edildi (Çıktı Türkçe'ydi ancak teşhis hastalık süreci ve tedavim İngilizce yazılmıştı). Tanımadığınız yabancı bir ülkede hastalanmak hoş bir şey değil ancak kişisel tecrübeme dayanarak söylüyorum, bu hastane kayda değer, etkili ve yardımsever bir farkındalık yarattı."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Jaws'ın senaristinin 'sağlık' teşekkürü
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN