RenovaFit ile hızlı değişim başlıyor

Bütüncül Beslenme ve Sağlıklı Yaşam Koçu Öğdük, Wav-e sayesinde 25 dakikada saatlerce spor yapmış kadar efor harcandığını açıkladı

Giriş Tarihi: 25.9.2016
RenovaFit ile hızlı değişim başlıyor

Renovafit'in sahibi Bütüncül Beslenme ve Sağlıklı Yaşam Koçu Şeyda Öğdük, yıllardır diyet yapıp her defasında kilo alarak başladıkları yere geri dönenlere, spor salonuna yazılıp türlü bahanelerle gitmeyenlere seslendi: "RenovaFit'te Spor ve Beslenme Koçları eşliğinde istediğiniz yaşam standardını yakalamanız artık çok kolay. Size sağlıklı beslenme alışkanlıkları kazandıracak ve sporu size zevkli hale getirip keyifli bir şekilde sonuca ulaşmanızı sağlayacağız. Merkezimizde size yaşam boyu zayıf kalmanızı sağlayacak eğitimler verip aynı zamanda 'Sağlıklı Beslenme' programları oluşturacağız. Doyarak zayıflamayı, hücrelerimizi aç bırakmadan sonuca ulaşmayı öğreneceksiniz ve hayatınız boyunca uygulayacaksınız."

WAV-E İLE 25 DAKİKA
Wav-e sayesinde 25 dakikalık bir egzersiz ile saatlerce spor yapmış kadar efor harcandığını anlatan Şeyda Öğdük, "Sadece 25 dakikanızı ayırın ve kendinizi teknolojinin ellerine bırakın. Alışagelmiş, geleneksel spor aktivitelerinden farklıdır ve daha etkilidir. Kas gruplarını ayrı ayrı çalıştırmak yerine, tüm kasları bir arada çalıştırmak ilkesine dayanır. Wav-e sayesinde 25 dakikalık bir egzersiz ile saatlerce spor yapmış kadar yorulacaksınız. Spor salonlarında saatlerinizi harcayıp antrenman teknikleriyle sonuç alamamaya son veriyoruz" dedi.

KİŞİYE ÖZEL EĞİTMEN
Zayıflarken fit olmayı sağlayacak birebir 'kişisel koç' eşliğinde spor hizmeti sunduklarını anlatan Öğdük, "Size uygun spor programı hazırlayıp tamamen size özel planlar yapacağız. En gelişmiş EMS sistemi Wav-e, her türlü kardiyo ve kuvvet antrenmanı ekipmanları ve pilates ile size özel çözümler sunacağız. Zayıflamanıza engel olan her türlü psikolojik eğilimler üzerinde haftalık seanslar yapıp moral ve motivasyonunuzu yüksek tutacağız. Profesyonel eğitmenler tarafından, doğrudan beklenti ve amacınıza uygun olarak hazırlanan egzersiz programı sayesinde amacınıza en kısa yoldan ulaşacak" diye konuştu.

PİLATES İLE FİT KALIN
RenovaFit Pilates hakkında da bilgi veren Öğdük, "Reformer üzerinde egzersiz yaparken, amaç güç kazanmak, vücudu kendi sınırları içinde doğru şekilde esnetmek, denge merkezini, postür bozukluklarını düzeltmek ve tüm bunlar esnasında doğru , doğru tempo, odaklanma ve akıcı hareket ilkelerine sadık kalmaktır" şeklinde konuştu.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
RenovaFit ile hızlı değişim başlıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN