medyasından alçak manşet

medyasına bağlı samanyoluhaber.com “Havuz medyasının yöneticisine silahlı saldırı” manşetini atarak teröristlerin alçak saldırısına dolaylı destek verdi. Samanyoluhaber.com sosyal medyadan gelen tepkilere rağmen tweeti silmedi ve haberin başlığını değiştirmedi.

Giriş Tarihi: 20.8.2015 15:26 Güncelleme Tarihi: 20.8.2015 15:55
FETÖ medyasından alçak manşet

7 Haziran seçimleri öncesinde başta Star ve Sabah gazetesi olmak üzere bağımsız medya kuruluşlarını hedef gösteren Selahattin Demirtaş'ın o açıklamalarından sonra Star gazetesine ikinci saldırı gerçekleşti. Gazeteye konulan bombadan sonra Medya Grup Başkanı Murat Sancak silahlı saldırıya uğradı. 21 kurşunun isabet ettiği araçtan Murat Sancak, koruması ve şöförü yara almadan kurtuldu.

FETÖ MEDYASI HDP-PKK ÇİZGİSİNE DESTEK VERİYOR!

7 Haziran seçimlerinde 'ye çalışan medyası, seçimlerden sonra 'nın alçak saldırdılarını aklayan bir yayın politikası izliyor. FETÖ medyasına bağlı samanyoluhaber.com "Havuz medyasının yöneticisine silahlı saldırı" manşetini atarak teröristlerin alçak saldırısına dolaylı destek verdi. Samanyoluhaber.com sosyal medyadan gelen tepkilere rağmen tweeti silmedi ve haberin başlığını değiştirmedi.

TERÖRÜ HAKLI GÖSTERMEYE ÇALIŞAN ALÇAK MANŞET

Teröre destek veren, yapılan saldırıyı haklı olarak göstermeye çalışan bu alçak manşet sosyal medyada büyük tepki uyandırdı.

BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
FETÖ medyasından alçak manşet
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz