yazarı PKK ağzıyla TSK’yı eleştirdi!

Sabah’ın “728 terörist ölü ele geçirildi” manşetini diline dolayan “Bu teröristler ağaçta yetişmiyor ki, anneleri, babaları, kardeşleri var” diyerek teröristlere sahip çıktı. Şehitlerimizi alçakça katleden teröristlere yapılan operasyonları eleştiren Ahmet Hakan’a sosyal medyadan tepki yağdı.

Giriş Tarihi: 22.8.2015 12:13
Hürriyet yazarı PKK ağzıyla TSK’yı eleştirdi!

Türk Silahlı Kuvvetleri'nin terör örgütü PKK'ya yönelik operasyonlarını itibarsızlaştırmaya çalışan Aydın Doğan Medyası, yazarları üzerinden operasyona devam ediyor.

DOĞAN, FETÖ VE PKK MEDYASINDAN MEHMETÇİĞİ İTİBARSIZLAŞTIRMA KAMPANYASI!

7 Haziran seçimlerinden bu yana 178 eylemine rağmen büyük bir sabırla çözüm sürecini koruyan devlet, Suruç patlamasından sonra polis ve askerimize yönelik yapılan saldırıları cevapsız bırakmamış ve Kandil'e büyük bir operasyon gerçekleştirilmişti. Kandil operasyonundan sonra Türk Silahlı Kuvvetleri'ne yönelik itibarsızlaştırma kampanyası başlatan PKK, Aydın Doğan ve FETÖ medyası her fırsatta Mehmetçiği eleştirmekten ve PKK'nın kanlı eylemlerinin üzerine örtmekten çekinmiyor.

PKK AĞZIYLA TSK'YI ELEŞTİRİYOR

yazarı da bugünkü yazısında Türk Silahlı Kuvvetleri'ni itibarsızlaştırmaktan ve PKK'nın yeni propaganda yöntemine destek olmaktan çekinmedi. PKK'nın Özgür Gündem gazetesi ağzıyla bir yazı kaleme alan Ahmet Hakan, Sabah'ın dünkü "728 terörist ölü ele geçirildi" manşetini diline dolamış. PKK tarafından katledilen 50 şehidimizi görmezden gelen Ahmet Hakan, PKK'nın kayıpları hakkında üzüntülerini dile getiriyor. Mehmetçiği şehit eden teröristlere yönelik operasyonları eleştiren, PKK gazetesinin argümanlarıyla kaleme aldığı yazısında Ahmet Hakan şunları söylüyor:

"Gurur ve heyecanla vermiş iktidar gazetesi haberi.
Diyor ki: "Teröristler ağır zayiat verdi. 728 terörist ölü ele geçirildi."
Bravo aferin…
Kalan son terörist ölü ele geçirilceye kadar öldürmeye devam mı edilecek?
…İyi ama bu teröristler ağaçta yetişmiyor ki. Bunların anaları, babaları, kardeşleri amcaları var…"

SOSYAL MEDYADAN AHMET HAKAN'A SERT ELEŞTİRİ

Ahmet Hakan'ın Türk Silahlı Kuvvetleri'nin moralini bozmaya yönelik bu yazısı sosyal medyada büyük tepki topladı.

Sosyal medya kullanıcıları Ahmet Hakan'a şu soruları sordular:

-PKK'nın yaptığı saldırılar karşısında Türk Silahlı Kuvvetleri eli kolu bağlı bekleyecek miydi?

-PKK'lı teröristlerin annesi babası var peki uyurken kafasına silah sıkılan polislerin annesi babası yok mu Ahmet Hakan!

-Devlet 3 yıl sabırla bekledi, birçok reform yaptı. Bu hainler tek bir adım geri attılar mı? Hala aynı yerde otluyorsunuz!

-Ayıptır Ahmet Hakan. Erdoğan, AK Parti düşmanlığı gözünü kör etti. PKK propagandasına alet oluyorsun!

-Müftü babandan utan. PKK ağzıyla yazı yazıyorsun! Hainlerin propaganda yöntemine alet oluyorsun

-Hürriyet'in dünkü manşetinde yollara yerleştirilen bombaların çözüm süreci döneminde konulduğu yazıldı. Bunların barış istemediği ortada değil mi?

Sabah.com.tr

BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
Hürriyet yazarı PKK ağzıyla TSK’yı eleştirdi!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz