Ahmet Hakan'a zor sorular

Cem Küçük 6 gün önce savcılığa ifade verdiği halde "neden Cem Küçük'ün ifadesini almıyorsunuz" diyerek yalan beyanlarla yargıya baskı kurmaya devam eden Ahmet Hakan'a zor sorular geldi. İşte Cem Küçük'ün bugünkü yazısından Ahmet Hakan'a zor sorular.

Giriş Tarihi: 19.10.2015 11:22 Güncelleme Tarihi: 19.10.2015 11:32
Ahmet Hakan'a zor sorular

SEDAT PEKER İLE GİZLİ GİZLİ NE KONUŞTUN?

…Kendi gazeten daha bir hafta önce Sedat Peker için tescilli çete lideri diye manşet attı. Peki sen Sedat Peker'i niye evinde yağ ile, bal ile misafir ettin? Peker de her konuşmasında Aydın Doğan'la ilgili çok ağır ifadeler kullanıyor. Peki sen patronun Aydın Doğan'a dümdüz giden Sedat Peker ile 20 gün önce evinde neler konuştun acaba? Kendi gazeten Hürriyet Peker için "Mahkeme kararıyla organize suç örgütü lideri olduğu için 17 yıl hapis yattı" diye haber yapıyor. Senin ise Sedat Peker ile kanka olduğun ortaya çıktı. Bunun adına skandal denmez mi? Ne için Sedat Peker ile evinde gizli gizli buluştun?

OSMAN KAVALA BU İŞLERİN NERESİNDE?

Ne amaçla Sedat Peker'i evinde böreklerle, çöreklerle, yalakaca ağırladın? Yoksa sana bu aklı senin gibi HDP yandaşı olan ama aynı zamanda Sedat Peker'le ilişkileri yargı kayıtlarına geçmiş Osman Kavala-Ayşe Buğra çifti mi öğretti? Osman Kavala'nın Sırrı Süreyya Önder ile PKK terör örgütü lideri Abdullah Öcalan'a nasıl sevgi dolu mesajlar gönderdiği de herkesin malumudur. Bakın 1998'de Sedat Peker savcılığa verdiği resmi ifadede Osman Kavala'nın işlerini ayarlamak ve alacaklarını tahsil etmek için neler yaptığını ve Kavala'dan aldığı komisyonları nasıl anlatıyor...

SEDAT PEKER İLE NE GÖRÜŞTÜĞÜNÜ AÇIKLA!


"Osman Kavala'nın ortak olduğu ve F-16 uçaklarının bilgisayar ağını yapan bir şirketin hisselerinin satışında da devreye girerek hisselerin yabancılara gitmesini engelledim ve bu işten 200 bin dolar komisyon aldım. Yine başka bir olayda Kavala Şirketler Grubu'nun patronu Osman Kavala beni arayarak Bedrettin Dalan'ın ortağı müteahhit Yavuz Yayla'dan bir arsa satışından kaynaklanan 25 milyon dolarlık alacağının olduğunu ve benim devreye girmemi istedi. Ben de Kavala'nın işini hallederek 1.5 milyon dolar komisyon aldım."

Evet Ahmet Hakan şimdi cevap ver... Sen ne amaçla Sedat Peker ile evinde gizli gizli görüştün? Sedat Peker ile görüşmenin Halim Aydın'dan katakulli ile gasp ettiğiniz mahkemece kanıtlanmış milyonlarca dolar para ile ilgisi var mı? Medenice ve nezaket içinde sana bu soruları soruyorum. Bunlara açık ve net cevap verdikten sonra, bana ne sorarsan sor cevaplamaya hazırım...

Cem Küçük/Star

BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
Ahmet Hakan'a zor sorular
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz