Hamzaoğlu: Fenerliydim!

Galatasaray'ın eski hocasından bomba sözler! Bursaspor Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu, hedeflerinin ilk 6 içerisinde yer almak olduğunu dile getirerek, "Bazı kulüpler ceza alırsa 7 ve 8. de Avrupa'ya gidebilir" dedi. Hamzaoğlu ayrıca küçükken Fenerbahçeli olduğunu ve bunu inkar edemeyeceğini söyledi.

Giriş Tarihi: 9.2.2016 11:41 Güncelleme Tarihi: 9.2.2016 12:00
Hamzaoğlu: Fenerliydim!

G.Saray'dan ayrıldıktan sonra Bursa'nın başına geçen Hamza Hamzaoğlu, bomba bir açıklama yaptı. Bursaspor TV'ye konuşan Hamzaoğlu, "Siz beni 'Galatasaraylı Hamza' olarak tanırsınız. Ben Bursaspor ile özdeşleşecek başarıları yakalamadım. G.Saray'a gittiğim gün kulübün dergisi benimle röportaj yaptı. Bana 'Siz çocukluğunuzda Fenerbahçeli miydiniz?' diye sordular. Ben de 'Küçükken Fenerbahçeliydim' dedim. İnkar mı edeyim? 'Ben hep Galatasaraylıydım mı diyeyim?' Gerçekler neyse kimseden çekinmeden konuşmak lazım" dedi.

Ceza alırsa biz gideriz!
Hamza Hamzaoğlu, Bursaspor'un Avrupa kupaları şansını değerlendirdiği bölümdeki sözlerinde resmen Galatasaray'ı hedef aldı. Ligi ilk 6'da bitirmek istediklerini belirten Hamzaoğlu, "Bazı kulüpler ceza alırsa belki 7 ve 8. takım da Avrupa'ya gidebilir" dedi. Bu sözler Finansal Fair Play nedeniyle UEFA'dan ceza alma ihtimali olan G.Saray'a gönderme olarak algılandı.

Sosyal medyada büyük tepki topladı
Bursaspor'un hocası Hamzaoğlu'nun sözleri sarı kırmızılı taraftarların büyük tepkisini çekti. Galatasaraylılar, "Fenerbahçeli" olduğunu itiraf eden tecrübeli teknik adamın özellikle "Bazı kulüpler ceza alırsa belki 7 ve 8. takım da Avrupa'ya gidebilir" sözlerine "G.Saray düşmanı olmuş" diye yorum yaptılar.

BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
Hamzaoğlu: Fenerliydim!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz