FETÖ'nün işadamları hükümeti böyle tehdit etmişti

Fethullahçı Terör Örgütü’ne yakınlığı ile bilinen İş adamları Derneği Tuskon’un Başkanı Rızanur Meral, 17 Aralık darbe girişiminden hemen sonra yaptığı bir toplantıda hükümeti açık açık tehdit etmiş, geçtiğimiz günlerde tutuklanan Hacı Boydak da alkışlamıştı.

Giriş Tarihi: 10.3.2016 16:23
FETÖ'nün işadamları hükümeti böyle tehdit etmişti

FETÖ'ye yakınlığı ile bilinen iş adamları derneği TUSKON 17 Aralık darbesinden hemen sonra 28 Şubat 2014 tarihinde hükümeti ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı açık açık tehdit etmişti.

TUSKON BAŞKANI TEHDİT EDİYOR, HACI BOYDAK ALKIŞLIYOR!

Derneğin Başkanı Rızanur Meral'ın Fethullahçı iş adamlarına yaptığı konuşmada "kimin inlerine girileceğini yakında göreceğiz" diyerek başladığı konuşmasını tehditlerle sürdürdüğü ve toplantıya katılan FETÖ'ye yakın işadamları tarafından dakikalarca sloganlarla alkışlandığı görülüyor.Alkışlayanlar arasında geçtiğimiz günlerde tutuklanan, Boydak Holding'in Yönetim Kurulu Başkanı Hacı Boydak'ın da olduğu dikkatlerden kaçmadı.

FETÖ'YÜ FİNANSE EDİLEN İŞADAMLARINA OPERASYON

FETÖ'yü finanse edilen iş adamlarına yapılan operasyonlara "teşebbüs hürriyetine darbe" şeklinde tepki gösteren FETÖ üyesi iş adamlarının 17 Aralık darbesine nasıl destek verdiği görüntülerde açık açık ortaya çıkıyor.

Star

BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
FETÖ'nün işadamları hükümeti böyle tehdit etmişti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz