Nedim Şener FETÖ'nün kendisine kurduğu kumpası anlattı.

Nedim Şener FETÖ'nün Zekeriya Öz üzerinden kendisine kurduğu kumpası anlattı. Gazeteci Şener, "Ben sanıyorum ki karşımda bir mahkeme var. 3 saat boyunca savunma yaptım. Hakim diye karşımda oturan çete üyesi yüzüme bakmadan beni Metris'e gönderdi" dedi.

Giriş Tarihi: 29.3.2016 10:27
Nedim Şener FETÖ'nün kendisine kurduğu kumpası anlattı.

CNN Türk'te Ahmet Hakan'In sunduğu Tarafsız Bölge'ye konuk olan gazeteci Nedim Şener, Ergenekon soruşturmasında cezaevine gönderilmelerine atıfta bulunarak, kendileri aleyhine delil üreten ve yargılayan mahkemeye sert eleştirilerde bulundu.

Zekeriya Öz ve cemaat hakkında ağır ithamlarda bulunan Şener şu şekilde konuştu;

"RUHLARINI SATMIŞLAR"

İnsan fiziği taşıyan herkeste bir vicdea olacağını düşünürüm. Cemaatçide olsa ne olursa olsun, teröristte olsa bir vicdanı vardır diye düşünüyorsun. Yazılan hukuka baksa hatta gözü kör bile olsa birinin okuduğundan tercüme etse o hukukcu bizi bunlarla tutuklamaz diyordum. Ama hayır adamlar ruhlarını satmışlar.

"ALÇAK ADAM ZEKERİYA ÖZ"

Polis zaten sahte dökümanı hazırlamış, ben diyorum ki savcı bunun sahte olduğunu anlayacak bizi bırakacak falan filan. Alçak adamZekeriya Öz onun sahte oduğunu bile bile tutuklamaya sevk etti. Ben karşımda mahkeme başkanı var zannediyordum, İbrahim Balık diye meğer çetenin elemanıymış. Yerine bile oturmadan bizi postaladı Metris'e.

BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
Nedim Şener FETÖ'nün kendisine kurduğu kumpası anlattı.
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz