Minik Irmak'ın katili öldü mü? Irmak bebeğin katili Himmet Aktürk hücrede öldürüldü mü?

ATV Tatlı Sert programında Müge Anlı'nın ortaya çıkardığı ve Türkiye gündemine bomba gibi düşen Irmak bebek cinayetinin faili Himmet Aktürk hücrede öldürüldü mü? Cinayetin faili Himmet Aktürk'ün ölüm haberi gerçek mi?

Giriş Tarihi: 24.10.2016 11:44
Minik Irmak'ın katili öldü mü? Irmak bebeğin katili Himmet Aktürk hücrede öldürüldü mü?

Manisa Alaşehir'de Irmak Kupal cinayeti tüm Türkiye'yi yasa boğmuştu. Kan donduran olayın faili Himmet Aktürk minik kıza tecavüz ettikten sonra boğarak öldürüp kilometrelerce uzaktaki bağa götürüp gömmüştü.

Tecavüzcü katil Himmet Aktürk'ün Irmak bebeği öldürdükten sonra Müge Anlı'nın programında itiraf etmişti.

HİMMET AKTÜRK'ÜN İĞRENÇ IRMAK BEBEK İTİRAFI

Himmet Aktürk'ün kamera arkasında yaptığı Irmak cinayetini izleyen herkesi kahretti. Irmak'ı öldürmekten çok cezaevine gireceği için ağlayan Himmet Kural, "Beni döverler, beni ayrı bir odaya koysunlar' diyerek itirafı sırasında isteklerde de bulundu. Irmak'ın cesedinin yerini söylemesini isteyen Müge Anlı'ya "Ben polisten korkuyorum. Bir yere koydum ama hatırlamıyorum. Döverler beni... " diyerek uzun süre direndi. Ardından da küçük Irmak'ı nereye gömdüğünü anlattı. Himmet Aktürk'ün küçük kızı öldürme sebebini "Kadınlarla birlikte olamıyorum. Parasızlıktan işte... " diyerek anlatması tüyleri diken diken etti.

"ÇOCUKLARA CİNSEL İLGİM VAR" İTİRAFI

Himmet Aktürk küçük çocuklara cinsel istek duyduğunu da itiraf etti. Vahim olan ise Himmet Aktürk'ün kendi öz yeğenini de taciz etmesi oldu. Üstelik bu sebepten ceza bile almış. Himmet Aktürk'ün yer tarifi sonucu bu sabah Irmak'ın cesedi gömdüğü yerde aranıyor.

CEZAEVİNDE ÖLDÜRÜLDÜ MÜ?

Sapık katil hücrede kendini duvarlara vurarak yaraladı. Önce cezaevi revirine oradan da hastaneye kaldırıldı. Şimdi olayın aslı ile ilgili cezaevinden açıklama bekleniyor...

BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
Minik Irmak'ın katili öldü mü? Irmak bebeğin katili Himmet Aktürk hücrede öldürüldü mü?
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz