Ünlü yapımcı Sinan Çetin'in oğlu için Roma'da kiraladı

Ünlü yapımcı Sinan Çetin 'ya yerleşme kararı aldı. Kaza sonucu bir polisi öldüren ve 7.5 yıl hapse mahkum olan oğlu Rüzgar için Roma’da bir kiraladığı ortaya çıktı.

Giriş Tarihi: 21.3.2017 11:50 Güncelleme Tarihi: 21.3.2017 13:01
Ünlü yapımcı Sinan Çetin'in oğlu Rüzgar Çetin için Roma'da ev kiraladı

İstanbul Beşiktaş'ta aşırı hız yüzünden ekip arabasına çarparak polis memuru İsmet Fatih Alagöz'ün ölümüne neden olan 'in Roma'ya yerleşmeye karar verdiği ortaya çıktı.

SİNAN ÇETİN, ROMA'DA YAŞAMAYA BAŞLADI

Mahkeme tarafından 7.5 yıl hapse mahkum edilen Çetin'e ayrıca yasağı da konmuştu. Oğlunun Türkiye'de kalmak istememesi üzerine harekete geçen ünlü yapımcı Sinan Çetin, rotayı 'ya kırdı. Roma'da bir kiraladı. Orada yaşamaya başladı.

YASAK KALKACAK MI

Hayranları tarafından bir mağazada görüntülenen Çetin'in, ayrıca oğlunun da yaşayacağı bir ev satın almak istediği öğrenildi. Çetin'in bu fotoğrafı, ayakligazete. com'da yayınlandıktan sonra herkes "Rüzgar, İtalya'ya mı kaçacak" sorusunu sormaya başladı. Oğlu yüzünden sıkıntılı günler geçiren Çetin'in, inin hala bozuk olduğu ve yüzünün gülmediği de dikkatlerden kaçmadı. Ancak Rüzgar Çetin'in yurtdışı çıkış yasağının kalkmasının ardından Roma'ya taşınacağı kaydedildi.

BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
Ünlü yapımcı Sinan Çetin'in oğlu Rüzgar Çetin için Roma'da ev kiraladı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz