Hasan Ali Cesur, AK Parti’den Aday Adayı

Giriş Tarihi: 21.2.2015 12:38
Hasan Ali Cesur, AK Parti’den Aday Adayı
İş adamı Hasan Ali Cesur, AK Parti’den milletvekilliği aday adaylığını açıkladı.
milletvekili aday adaylığı belgelerini Ak Parti İl Başkanı Mehmet Ünek’e teslim ettiğini anlatan Hasan Ali Cesur, “Son 4 senede Amasya ile ilgili çok sayıda proje geliştirdim. Bu projelerimi ilerleyen günlerde paylaşacağım” dedi.
13 yıllık Ak Parti iktidarında Türkiye’nin çok geliştiğini ve değiştiğini vurgulayan Cesur, “Prangalarından kurtulan ülkemizin artık önü çok açık. Artık bu ülkede tek bir idare vardır. O da milletin iradesidir. Demokrasimizde, ekonomimizde 13 yıl öncesine göre kat kat gelişti. Bu da Ak kadroların yani sizlerin sayesinde oldu. 2023 hedeflerimize ulaştığımızda daha yaşanabilir, daha huzurlu, daha mutlu günleri hep birlikte göreceğiz. İstikrarın devamı için Ak Parti iktidarına çok ihtiyacımız var. Koalisyon hükümetleri zamanında bu güzel ülkem çok zorluklar yaşadı. Ekonomik krizler gördü. İnsanımız aşından, işinden oldu. Rabbim bir daha o günleri aziz milletimize göstermesin” diye konuştu.
Önceki genel seçimde Ak Parti’den 3. sıradan aday olduğunu anımsatan Hasan Ali Cesur, çeşitli sivili toplum kuruluşlarında da aktif rol aldı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Hasan Ali Cesur, AK Parti’den Aday Adayı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN