Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Nevzat Ayaz'ı renklendirdiler

Gazi Üniversitesi öğrencileri "Okullarımızı Renklendiriyoruz" projesi kapsamında Çankırı Nevzat Ayaz İlköğretim Okulu'nun duvarlarını boyadı

Giriş Tarihi: 5.2.2013
Gazi Üniversitesi Öğrenci Konseyi, Çalışma Ekonomisi Araştırma Topluluğu ve Kamu Yönetimi Araştırma Topluluğu, sosyal sorumluluk projesine imza attı. Üniversiteli gençler Çankırı'nın Bayramören ilçesinde bulunan Nevzat Ayaz İlköğretim Okulu'nu Gazi'nin rengine boyadı. Proje kapsamında öğrencilere bot, kırtasiye ve cep radyo hediye edildi.

DESTEK VERDİLER
"Okullarımızı Renklendiriyoruz" projesi kapsamında öğrenciler bir araya geldi. Üniversitelilerin gönüllü destek verdiği çalışma, Çankırı'da hayata geçirildi. Gençler, okulun eski boyasını kazıyarak, duvarda meydana gelen delikleri sıvadı. Yaklaşık 105 öğrenciye kışlık bot ve cep radyosu verildi.

KÜTÜPHANE YENİLENDİ

Gazili öğrenciler, okul bahçesine çam ağacı dikmeyi de unutmadı. Gazi Üniversitesi'nde yardıma muhtaç okullara gönderilmek üzere toplanan kitaplar sayesinde Nevzat Ayaz İlköğretim Okulu'nun Kütüphanesi yenilendi. Projeye Erasmus kapsamında dünyanın çeşitli yerlerinden gelen ve Gazi Üniversitesi'nde geçici olarak okuma hakkı kazanan öğrenciler de destek verdi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Nevzat Ayaz'ı renklendirdiler
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN