Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kanalizasyon sokağa aktı

Giriş Tarihi: 25.3.2013

Yayla Mahallesi'nde 3 ayrı binanın gider kanalının birleştiği caddede kanalizasyon çukuru patladı. Pis su sokaklara taştı

Keçiören Etlik Yayla Mahallesi'nde yaşanan kanalizasyon problemi vatandaşı canından bezdirdi. Arkadaş Sokak'ta patlayan kanalizasyon, Seyitler Sokak'a kadar taştı. Bir buçuk ay önce patlayan kanalizasyonun verdiği rahatsızlık ise her geçen gün büyüyerek, vatandaşı çileden çıkarıyor. Pis kokunun yanı sıra esnafın deposundaki gıda malzemeleri de heba oldu. Esnaf Ramazan Topal, çözüm için her yeri aradıklarını ancak yanıt alamadıklarını belirterek, "Erzak depomuza giremiyoruz. Dizlerimize kadar suya batıyoruz. Pis koku gıda malzemelerimizin üzerine sindi. Biri bu işe dur desin" diye konuştu.

HASTALIK ARTACAK
Pis suyla dolan bir binanın kömürlüğü ise kullanılamaz hale geldi. Evlere ait kömürlüklerin içindeki eşyalar çöplere atılarak boşaltıldı. Kokudan kapısını açamadığını söyleyen Fatma Hanedan, "Misafirimiz geldiğinde kapıyı hemen kapatmak istiyoruz. Koku bir anda evin içine doluyor. Zaten lavabo giderlerinden, musluklardan da fazlasıyla koku geliyor. Havalar ısınıyor. Bu demek ki sıkıntılarımız daha çok artacak. Hastalıklar artacak" dedi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kanalizasyon sokağa aktı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN