Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Solculara ağır hakaret

CHP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yavaş'ın solcular için ağır ithamlarda bulunduğu ortaya çıktı

Giriş Tarihi: 29.1.2014
Sürpriz bir kararla MHP'den istifa ederek CHP'ye geçen ve partinin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olan Mansur Yavaş'ın yeni görüntüleri ortaya çıktı. Görüntülerde solculara ağır ithamlarda bulunan Yavaş, "Komünizm insanlara mutluluk değil; açlık, sefalet, fuhuş, rezillik veriyor. Başka bir şey vermiyor. Bizler 80 öncesi hiçbir şey yapmadıysak, bu uğurda ölerek memleketi komünist yapmadık. Analarımızın, bacılarımızın da nataşa olmalarını önledik" dedi.

KOMÜNİZM VE FUHUŞ

Daha önce ortaya çıkan görüntülerde sol görüşlü vatandaşların idol olarak kabul ettiği isimler için ağır ifadeler kullanan Mansur Yavaş'ın skandal sözlerine bir yenisi daha eklendi. Milliyetçi Hareket Partisi'nin bir mitinginde partililere seslenen Yavaş, konuşmasında solculara ağır ithamlarda bulundu. Uzun süre tartışılacak konuşmada CHP'li Yavaş, komünizmle fuhuş arasında da ilginç bir bağlantı kurdu.

'NATAŞA OLMALARINI ÖNLEDİK'
Görüntülerde 80 öncesi solculara ağır hakaretlerde bulunan Yavaş, MHP'li partililere seslendiği açıkça görülen konuşmasında şunları söyledi: "Komünizm insanlara mutluluk değil; açlık, sefalet, fuhuş, rezillik veriyor. Başka bir şey vermiyor. Bizler 80 öncesi hiçbir şey yapmadıksak, bu uğurda ölerek memleketi komünist yapmadık. Analarımızın, bacılarımızın da nataşa olmalarını önledik."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Solculara ağır hakaret
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN