Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Beykent Beytepe haziranı gözlüyor

Şehrin tüm karmaşasından uzak, Çayyolu– İncek Bulvarı üzerindeki Beykent Beytepe, 30 Haziran'da kapılarını sahiplerine açacak

Giriş Tarihi: 2.4.2014
Sisa Grup'un prestij projesi Beykent Beytepe, tümü aynı özellikte 2 blokta toplam 82 daire ile 30 Haziran 2015'te kaliteli ve hayatın tüm duygularını yaşatacak mekanlarda yeni sahiplerine kapılarını açıyor. Sisa Grup Yönetim Kurulu üyeleri Savaş Dedebayraktar ve Muktedir Onbaşıoğlu ile bu güzel projenin ayrıntılarını görüştük.

"PLANLI YAPILAŞMAYA SAHİP"
"Biz müşterilerimize sadece daire satmıyoruz, onlara yepyeni bir yaşam vaat ediyoruz" diyen Savaş Dedebayraktar, Beykent Beytepe için şöyle konuştu: "Öncelikle projemiz şehrin dışında fakat şehirde arzu ettiğiniz herşeyi size sunabilecek, planlı yapılaşması ile elit bir bölge olma özelliği taşıyan, Eskişehir Yolu, Konya Yolu ve Çevre Yolu'nun kesiştiği noktada yer alıyor" dedi.

"KOMŞU GÜRÜLTÜSÜ YOK"

Sosyal yaşam merkezlerinin ortasında yer almasıyla da Beykent Beytepe'nin önemli bir konumda olduğunu ifade eden Dedebayraktar, "Blokların önünün kapanması söz konusu değil. Her bir daire manzaraya sahip. Dairelerimiz 3 cepheli ve güneşi her yönden rahatça alıyor. Ses yalıtımı çok iyi. Ne alt, ne üst ne de yan komşunuzun gürültüsü sizi rahatsız edemez. Aynı şekilde ısı yalıtımıda öyle. Camlarımız hem sinerji hem de lamine cam. Dairelerimizde kaliteli ürünler kullandık" diye konuştu.

'BEYKENT 2' PROJESİ DE YAKINDA BAŞLIYOR
Beykent Beytepe'de yaşamın 30 Haziran 2015'de başlayacağını ifade eden Muktedir Onbaşıoğlu ise daha önce Sisa Grup olarak son 5 yıl içerisinde Çayyolu Gardenya Konutları, Çayyolu Villa City karşısında Yeşiltepe Koçlar Sitesi ve Çiğdem Mahallesi Doğa Sitesi projelerini tamamladıklarını belirtti. Onbaşıoğlu ayrıca, kısa süre içerisinde Beykent 2 projesine başlayacaklarını, Beytepe bölgesi dışında başka proje düşünmediklerini, Ankara'nın yeni cazibe merkezi olan bu bölgesinde çok ciddi projelerin yer aldığını bununda rekabeti arttırdığını, rekabetinde kaliteyi yükselttiğini ifade etti. Dedebayraktar ve Onbaşıoğlu son olarak şehir içi yapılaşmaların artık eskisi gibi rağbet görmediğini, Beykent Beytepe projesi olarak şehirden kopmadan, fakat şehir içinden daha sakin bir yaşam alanı, gecekondu yapılaşmasından uzak, depreme dayanıklı daireler sunduklarını vurguladı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Beykent Beytepe haziranı gözlüyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN