Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Daralmaya rağmen büyüyor

22 yıldır Başkent'te hizmet veren Göral Otomotiv, ikinci plazasını Ümitköy'de açtı

Ankara'da otomotiv sektörünün önde gelen firmalarından Göral, sektörde yaşanan daralmaya rağmen büyümeye devam ediyor. Önceki gün ikinci satış plazasını Ümitköy'de açan Göral Otomotiv, renkli bir açılış kokteyline ev sahipliği yaptı. Başkent'in tanınmış simalarının katıldığı kokteylde kurdele kesimini ise Ankara'nın önemli isimleri üstlendi. 2014 yılında otomotiv sektöründe yaşanan daralma Göral Otomotiv'i etkilemedi. Büyümeye devam eden sektör temsilcisi Ümitköy'de ikinci satış plazasını açtı. Yoğun katılımın yaşandığı açılış kokteylinde kurdeleyi Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, Ankara Sanayi Odası Başkanı Nurettin Özdebir, ASİAD Başkanı Barış Aydın, TÜSİAV Başkanı Veli Sarıtoprak ve Peugeot Türkiye Genel Müdürü Marc Bergeretti birlikte kestiler. SABAH Ankara Yayın Yönetmeni Osman Altınışık da Nezih Allıoğlu'nu açılışta yalnız bırakmadı.

3 kişiyle başlayıp 300 oldular
Kurdele kesiminin ardından açılış konuşması yapan Göral Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Nezih Allıoğlu, 1992 yılında 3 kişiyle başladıkları Göral'ın şu anda 300'e yakın çalışanı bulunduğunu belirterek, "Kurulduğumuz günden itibaren müşteri memnuniyetini hedef edindik ve 22 yıldır da bunu devam ettiriyoruz. Peugeot Ümitköy Plaza'nın Ankara ve ülke ekonomisine hayırlı olmasını temenni ediyorum" diye konuştu.

Ailemiz hızla büyüyor
Nezih Allıoğlu'nun konuşmasının ardından kürsüye çıkan Peugeot Türkiye Genel Müdürü Marc Bergeretti, ailenin büyümesine sevindiğinin altını çizerek, Ankara'da önemli işler başaran Nezih Allıoğlu'nun yeni plazayla birlikte başarısını sürdüreceğini söyledi. Ankara Sanayi Odası Başkanı Nurettin Özdebir ise 22 yıllık serüvende Göral ailesinin ne kadar başarılı olduklarını izlediklerini belirterek, "Ankara'ya değer kattıkları için kendilerine teşekkür ediyorum" dedi. Özdebir'in ardından bir konuşma da Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar gerçekleştirdi. Başkan Yaşar, Göral ailesini tebrik ettiğini anlatarak, "Aktif ticaret doğru yapılırsa o müessese 20 değil 50 yıl yaşar. Avrupa'da her sektörde 200 yılı aşkın süredir hizmet veren aile şirketleri var. Bu güzellik neden bizim ülkemizde olmasın? Ankara halkı her şeyin en güzeline layık. Yeni plazanın tüm Ankara'ya hayırlı olmasını diliyorum" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Daralmaya rağmen büyüyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN